Całoroczny Dom Rekreacyjny JASKÓŁECZKA - Zgniłocha nad Jeziorem Gim

Całoroczny Dom Rekreacyjny JASKÓŁECZKA - Zgniłocha nad Jeziorem Gim w miejscowości Zgniłocha
Google Ads 300x250

Zgniłocha .
10-687 Purda
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Całoroczny Dom Rekreacyjny "Jaskółeczka" nad Jeziorem Gim na Mazurach   Fantastyczne położenie domku oraz urozmaicony teren zachęcają do długich spacerów, kąpieli, rowerowych wędrówek lub po prostu - do relaksu na łonie natury i przy ognisku, a zimą biegów na nartach.   Domek położony jest 27 km od Olsztyna w siedlisku wsi Zgniłocha, na malowniczym niewielkim wzniesieniu z przepięknym widokiem na jezioro Gim (I klasa czystości oraz strefa ciszy), „Trzcinowisko Zgniłocha” oraz otaczający las. Jezioro Gim i wieś Zgniłocha - leżą w puszczy Ramucko - Napiwodzkiej, na obszarze objętym programem Natura 2000.   Przygotowaliśmy dla Państwa całoroczny dom z kominkiem, w
czytaj więcej

Całoroczny Dom Rekreacyjny "Jaskółeczka"

nad Jeziorem Gim na Mazurach
 

Fantastyczne położenie domku oraz urozmaicony teren zachęcają do długich spacerów, kąpieli, rowerowych wędrówek lub po prostu - do relaksu na łonie natury i przy ognisku, a zimą biegów na nartach.
 

Domek położony jest 27 km od Olsztyna w siedlisku wsi Zgniłocha, na malowniczym niewielkim wzniesieniu z przepięknym widokiem na jezioro Gim (I klasa czystości oraz strefa ciszy), „Trzcinowisko Zgniłocha” oraz otaczający las. Jezioro Gim i wieś Zgniłocha - leżą w puszczy Ramucko - Napiwodzkiej, na obszarze objętym programem Natura 2000.
 

Przygotowaliśmy dla Państwa całoroczny dom z kominkiem, w którym miejsca noclegowe znajdzie 4 - 11 osób (możliwość zwiększenia ilości miejsc noclegowych). Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości „Jaskółeczka” znajduje się na ogrodzonej posesji pod stałym nadzorem firmy ochroniarskiej.
 

Do dyspozycji Gości wiele udogodnień i atrakcji, w tym:

 • miejsce parkingowe
 • miejsce na ognisko, ławki do ogniska, kije do ogniska, grill
 • huśtawka 3-osobowa, huśtawki dla dzieci
 • lina do wspinaczki dla dzieci w wieku 3-12 lat
 • prysznic ogrodowy na statywie
 • basen 305 cm, basen rozporowy mały
 • trampolina, piaskownica, parasol do piaskownicy 180 cm, stolik dla dzieci ogrodowy plastikowy + 2 krzesełka
 • namiot dla dzieci, gry planszowe, klocki
 • domowa biblioteka z książkami dla dzieci i dorosłych
 • badminton, piłki do gry
 • na tarasie duży stół z ławkami oraz sprzęt ogrodowy tj. leżaki, parasol 3 m, hamak, 2 szt. leżaków ogrodowych/łóżek polowych, koce plażowe 3 szt., poduszki/siedziska ogrodowe
 • 2 rowery wraz z jednym fotelikiem dla dziecka
 • dwa komplety kijków do Nordic Walking


Dla Gości z małymi dziećmi zapewniamy: krzesełko do karmienia, łóżeczko dziecięce o wymiarach 120 cm x 60 cm z kompletem pościeli oraz wanienkę 100 cm wraz z metalowym stelażem. Łóżeczko posiada trzy poziomy regulacji wysokości oraz dwa wyjmowane szczeble w jednym boku ułatwiające większemu dziecku samodzielne wyjście z łóżeczka.

Dla Państwa wygody możemy udostępnić również elektroniczną nianię BabyOno 195 z zasięgiem do 450 m na otwartej przestrzeni. Niania niezastąpiona jest między domem i ogrodem gdy dziecko śpi, a Państwo chcecie posiedzieć sobie np. przy ognisku. Elektroniczna niania przydatna jest również między piętrami domu oraz na otwartej przestrzeni.


Goście otrzymują klucze do całej posesji.

W okolicach domu: kąpielisko około 500 m; wieś, sklep oraz przystanek PKS około 500 - 600 m.

zwiń

Zobacz również