Dom Wypoczynkowy Łysa Góra

Od 35 zł

Łysa Góra 16
12-100 Szczytno
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Łysa Góra 16 nad jeziorem "Sasek Wielki" Nowy dom całoroczny o powierzchni 312 m2 (rok budowy 2005) nad jeziorem Sasek Wielki w miejscowości Łysa Góra. Miejscowość jak i cały akwen położone są w obszarze objętym strefą ciszy w odległości 38 km od Olsztyna i 18 km od Szczytna. Przeznaczony do wypoczynku dla 10 osób, w bardzo wysokim standardzie wyposażenia ze wszelkimi wygodami. Dom posiada oddzielny, 2-osobowy apartament z kuchnią, tarasem i pokojem wypoczynkowym. Pasym - półwysep "Korea" nad jeziorem "Kalwa" W maju 2009 roku oddaliśmy do użytku całoroczny dom nad jeziorem Kalwa w okolicach miasteczka Pasym. Dom stoi na działce
czytaj więcej

Łysa Góra 16 nad jeziorem "Sasek Wielki"

Nowy dom całoroczny o powierzchni 312 m2 (rok budowy 2005) nad jeziorem Sasek Wielki w miejscowości Łysa Góra. Miejscowość jak i cały akwen położone są w obszarze objętym strefą ciszy w odległości 38 km od Olsztyna i 18 km od Szczytna.
Przeznaczony do wypoczynku dla 10 osób, w bardzo wysokim standardzie wyposażenia ze wszelkimi wygodami. Dom posiada oddzielny, 2-osobowy apartament z kuchnią, tarasem i pokojem wypoczynkowym.


Pasym - półwysep "Korea" nad jeziorem "Kalwa"

W maju 2009 roku oddaliśmy do użytku całoroczny dom nad jeziorem Kalwa w okolicach miasteczka Pasym.

Dom stoi na działce o powierzchni 3200 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora. Małą piaszczystą plażą i własnym molem.

Na działce nad brzegiem jeziora stoi duża zadaszona altanka ogrodowa z grillem i wędzarnią.

2009 roku oddaliśmy do użytku całoroczny dom nad jeziorem Kalwa w okolicach miasteczka Pasym. W domu o powierzchni użytkowej 285 m2 znajduje się 5 pokoi sypialnych zapewniających nocleg dla 11 osób. Cztery pokoje posiadają własne łazienki a dwa z nich własne tarasy. Każdy pokój posiada Telewizor LCD. W całym budynku znajduje się 6 łazienek, 2 sauny w tym jedna Fińska i jedna parowa.

W obszernym pokoju dziennym połączonym z kuchnią wyposażoną w zmywarkę, lodówkę, kuchnię ceramiczną i mikrofalową oraz dużą lodówko-zamrażarką (z kostkarką do lodu) znajduje się stół jadany o długości 3,10 m, wnękę TV z 42" odbiornikiem Plazmowym i kinem domowym, odtwarzaczem DVD, CD, MP3 oraz dużym kominkiem Norweskim.

Pokój dzienny jest w 50% przeszklony z widokiem w kierunku jeziora.

Wszystko wykonane jest bardzo starannie i gustownie zapewniając wysoki komfort użytkownikom domu. W energię cieplną dom zaopatrywany jest ekologiczną pompą ciepła.
zwiń

Zobacz również