Domek na Roztoczu sauna i balia

Domek na Roztoczu sauna i balia w miejscowości Horyniec-Zdrój
Google Ads 300x250

Horyniec-Zdrój
ul. Marii Konopnickiej 13
37-620 Horyniec-Zdrój
Roztocze
zobacz na mapie

Opis

Szum wiatru i śpiew ptaków, tyle możesz usłyszeć pośród roztoczańskich łąk i lasów. Domek na Roztoczu to obiekt znajdujący się idealnie pomiędzy jednym, a drugim. Jest idealny dla 4-5 osób, które potrzebują wytchnienia i czystej, nieskażonej natury wokoło. Domek znajduje się z dala od zamieszkałych zabudowań, w okolicach pobliskiego lasu i łąk. Jest to prawdziwa enklawa ciszy i spokoju. Podkarpackie lasy zachęcają do długich wędrówek, a każdy spacer może przynieść Ci całkiem nowe odkrycia. Apartamenty Domek na Roztoczu to obiekt składający się z dwóch niezależnych apartamentów zlokalizowanych w Horyńcu-Zdroju. Znajduje się z dala od zamieszkałych zabudowań w okolicach pobliskiego lasu.
czytaj więcej

Szum wiatru i śpiew ptaków, tyle możesz usłyszeć pośród roztoczańskich łąk i lasów. Domek na Roztoczu to obiekt znajdujący się idealnie pomiędzy jednym, a drugim. Jest idealny dla 4-5 osób, które potrzebują wytchnienia i czystej, nieskażonej natury wokoło.
Domek znajduje się z dala od zamieszkałych zabudowań, w okolicach pobliskiego lasu i łąk. Jest to prawdziwa enklawa ciszy i spokoju. Podkarpackie lasy zachęcają do długich wędrówek, a każdy spacer może przynieść Ci całkiem nowe odkrycia. Apartamenty Domek na Roztoczu to obiekt składający się z dwóch niezależnych apartamentów zlokalizowanych w Horyńcu-Zdroju. Znajduje się z dala od zamieszkałych zabudowań w okolicach pobliskiego lasu. Odpoczniesz od ciągłej gonitwy, zrelaksujesz ciało i umysł i po prostu odetchniesz pełną piersią! W ramach komplesku 4 domków i apartamentów znajduje się sauan i balia z hydromsazęm, a także altanka

zwiń

Zobacz również