Domki nad jeziorem w Tumianach

Od 300 zł

Tumiany 4C
11-010 Tumiany
Mazury
zobacz na mapie

Opis

  Jeśli szukasz spokoju i intymności dla siebie i swoich bliskich a widok pięknych lasów, spacery brzegiem jeziora i wieczory przy ognisku stanowią dla Ciebie przyjemność ? to zapraszamy serdecznie na Warmię i Mazury do turystycznej miejscowości Tumiany nieopodal Jeziora Tumiańskiego.   W otoczeniu pięknych jezior i lasów, w których można spotkać wiele chronionych gatunków zwierząt, takich jak białe czaple, orły bieliki, wydry czy łabędzie nieme, położone są 3 całoroczne domki ? bungalowy. Każdy bungalow ma powierzchnię 60 m2 i jest przeznaczony dla 4 osób. Odległość między domkami zapewnia niezależność, spokój i intymność. Dodatkowo w niewielkiej odległości znajduje się kort
czytaj więcej

 

Jeśli szukasz spokoju i intymności dla siebie i swoich bliskich a widok pięknych lasów, spacery brzegiem jeziora i wieczory przy ognisku stanowią dla Ciebie przyjemność ? to zapraszamy serdecznie na Warmię i Mazury do turystycznej miejscowości Tumiany nieopodal Jeziora Tumiańskiego.

 

W otoczeniu pięknych jezior i lasów, w których można spotkać wiele chronionych gatunków zwierząt, takich jak białe czaple, orły bieliki, wydry czy łabędzie nieme, położone są 3 całoroczne domki ? bungalowy. Każdy bungalow ma powierzchnię 60 m2 i jest przeznaczony dla 4 osób. Odległość między domkami zapewnia niezależność, spokój i intymność. Dodatkowo w niewielkiej odległości znajduje się kort tenisowy, ścieżki rowerowe, wypożyczalnie łodzi i kajaków oraz inne udogodnienia.

 

Do dyspozycji gości mamy:

- w pełni wyposażoną kuchnię,
- łazienkę z prysznicem,

- oddzielną toaletę,
- dwie sypialnie,
- duży taras wraz z meblami ogrodowymi,
- salon z aneksem kuchennym, TV-SAT, piecyk wolnostojący,
- bezprzewodowy Internet,
- dwie łódki,

-4 kajaki,

- duża wiata z grillem,

- miejsce na ognisko,

- pomost z domkiem. 

 

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Kaucja za 1 domek płatna w dniu przyjazdu 500 zł


500zł brutto za jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób

na okres w dobach wynoszący 2

450zł brutto za jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób

na okres w dobach wynoszący 3

400zł brutto za jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób

na okres w dobach wynoszący 4 do 5

350zł brutto za jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób

na okres w dobach wynoszący 6 do 12

300zł brutto za jedną dobę za wynajem jednego domu przy pobycie od 1 do 4 osób

na okres w dobach wynoszący 13 dobowy lub dłuższy

Opłata za dobę za każdą dodatkową osobę mającą powyżej 7 lat (dokwaterowanie możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu) 50 zł brutto

W celu dokonania rezerwacji prosimy o sprawdzenie w kalendarzu na stronie czy interesujący Państwa termin jest wolny. Jeżeli termin jest dostępny prosimy wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy, w której należy podać termin pobytu oraz dane do faktury VAT, która może być na osobę prywatną lub na firmę. W odpowiedzi na Państwa wiadomość wyślemy mailem fakturę PROFORMA na zadatek, który stanowi 30% wartości całego wynajmu. Rezerwacja następuje dopiero po opłaceniu przez Państwa zadatku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie wystawiana jest faktura VAT na wspomniany zadatek i wysyłana Państwu mailem. Najpóźniej czternaście  dni przed Państwa przyjazdem (można to zrobić również wcześniej) należy wpłacić przelewem na ten sam numer konta pozostałą kwotę, czyli 70% wartości całego wynajmu. Po zaksięgowaniu drugiej wpłaty na naszym koncie wystawiana jest zbiorcza faktura VAT na 100% wartości całego wynajmu, która w oryginale będzie dostarczona Państwu w dniu przyjazdu. Wynajem z naszej strony oraz faktyczne zawarcie z Państwem umowy wynajmu następuje tylko po spełnieniu przez Państwa powyższych warunków a w szczególności po dokonaniu pełnej wpłaty co najmniej 14 dni przed Państwa przyjazdem.

Z powodu zdarzających się alergii naszych Gości a także z racji ciszy i spokoju na terenie całego ośrodka obowiązuje całkowity zakaz przyjazdu z jakimikolwiek zwierzętami. W przypadku przyjazdu z jakimkolwiek zwierzęciem zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania lub wykwaterowanie całego domu którego Gość złamał zakaz posiadania zwierząt bez zwrotów kosztów wynajmu.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również