Elsa Haus

Od 60 zł

Karpacz
ul. Armii Krajowej 2
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat "Elsa" Haus w Karpaczu zaciszne miejsce z pięknymi widokami i rodzinną atmosferą.   Pensjonat położony jest 300 m od głównego deptaka, niedaleko rzeki Łomnica i wodospadu, 150 m od stoku narciarskiego Biały Jar, 100 m od głównych szlaków turystycznych. W obiekcie przygotowaliśmy duże, przestronne pokoje, większość z nich ma lodżie z widokiem na góry. Zapwniamy Państwu łącznie 28 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami oraz telewizorami LCD, istnieje możliwość połączenia pokoi po uzgodnieniach z właścicielami. Wszyscy Goście mają swobodny dostęp do salonu z kominkiem i jadalni wyposażonej m.in. w lodówkę, czajnik, mikrofalówkę, sztućce, talerze i
czytaj więcej

Pensjonat "Elsa" Haus w Karpaczu

zaciszne miejsce z pięknymi widokami

i rodzinną atmosferą.
 

Pensjonat położony jest 300 m od głównego deptaka, niedaleko rzeki Łomnica i wodospadu, 150 m od stoku narciarskiego Biały Jar, 100 m od głównych szlaków turystycznych.


W obiekcie przygotowaliśmy duże, przestronne pokoje, większość z nich ma lodżie z widokiem na góry. Zapwniamy Państwu łącznie 28 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami oraz telewizorami LCD, istnieje możliwość połączenia pokoi po uzgodnieniach z właścicielami.


Wszyscy Goście mają swobodny dostęp do salonu z kominkiem i jadalni wyposażonej m.in. w lodówkę, czajnik, mikrofalówkę, sztućce, talerze i szklanki. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zrobienia grilla oraz ogniska. Na posesji zapewniamy możliwość zostawienia auta na bezpłatnym, zamykanym, monitorowanym i niestrzeżonym parkingu. 

zwiń

Zobacz również