Energy House - nocleg Jasło

Od 150 zł

Energy House - nocleg Jasło

Energy House - nocleg Jasło w miejscowości Jasło
Google Ads 300x250

Opis

Energy House to dom napełniony dobrą energią, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby podczas pobytu w nim czuli się Państwo komfortowo i zapamiętali go jako godne polecenia miejsce do wypoczynku czy pobytu służbowego. Dom posiada 9 apartamentów mieszkalnych o różnej wielkości.
Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo i nowocześnie urządzone apartamenty, wyposażone we wszystkie podstawowe sprzęty, niezbędne do samodzielnego przyrządzania posiłków podczas pobytu w naszym domu. Dom posiada dostęp do szerokopasmowego Internetu z routera wi-fi.
Koszt wynajęcia każdego z apartamentów zbliżony jest do kosztu wynajmu pokoju hotelowego, przy czym w każdym naszym apartamencie komfortowo może przebywać min. 4 osoby jednocześnie. Apartament nr 9 może jednocześnie gościć nawet 6 osób.
Wygodne łóżka oraz nowoczesne wnętrza sprawiły, że Goście mogą wybrać ofertę noclegu, która najbardziej im odpowiada.
Wygoda, komfort oraz czystość to nasze atuty dzięki, którym wiemy, że będą Państwo zadowoleni z oferty noclegu w apartamentach Energy House. Obiekt położony jest w Jaśle, tuż przy drodze krajowej nr 28 oraz blisko rzeki Wisłoka.
Apartament numer 1 przeznaczony jest dla 3 do 5 osób. Składa się z jednego pokoju w którym znajdują się dwie sofy oraz jedno łóżko pojedyncze. W apartamencie znajduje się kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty oraz łazienka.
Apartament numer 2 przeznaczony jest dla 5 do 10 osób. Składa się z dwóch sypialni oraz kuchni i łazienki. W pierwszej sypialni znajduje się jedno łózko piętrowe oraz jedna rozkładana sofa. W drugiej sypialni znajdują się dwa łózka piętrowe oraz jedna rozkładana sofa.

Apartament numer 3 przeznaczony jest dla 4 do 6 osób. Składa się z jednej sypialni oraz jednego pokoju dziennego. Pokój dzienny wyposażony jest w dwie sofy, natomiast sypialnia wyposażony jest w jedno łóżko piętrowe.

Apartament numer 4 przeznaczony jest dla 3 do 6 osób. Składa się z jednej sypialni oraz jednego pokoju dziennego. Pokój dzienny wyposażony jest w jedną sofę , natomiast sypialnia wyposażony jest w dwa podwójne łóżka.

Apartament numer 5 przeznaczony jest dla 4 do 6 osób. Składa się z jednej sypialni oraz jednego pokoju dziennego. Pokój dzienny wyposażony jest w  dwie rozkładane sofy , natomiast sypialnia wyposażona jest w jedno łózko piętrowe.

Apartament numer 6 przeznaczony jest na nocleg dla 4 do 6 osób. Składa się z jednej sypialni oraz jednego pokoju dziennego. Pokój dzienny wyposażony jest w dwie rozkładane sofy, natomiast sypialnia wyposażona jest w dwa pojedyncze łóżka.

Apartament numer 7 przeznaczony jest dla 2-6 osób. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki. Pokój dzienny wyposażony jest w łózko podwójne, natomiast drugi pokój wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze.

Apartament numer 8 przeznaczony jest dla 3-4 osób. Składa się z pokoju dziennego , sypialni , kuchni oraz łazienki. Pokój dzienny wyposażony jest w łózko podwójne, natomiast drugi pokój wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze.

Apartament numer 9 przestronny, przeznaczony dla nawet 8 osób. Składa się z pokoju dziennego z aneksem w którym jest narożnik, w jednej sypialni są dwa łóżka pojedyncze w drugiej dwie wersalki.

Apartamenty wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty do przygotowywania posiłków, w tym m.in. kuchenkę z piekarnikiem, mikrofalówkę, lodówkę, podstawowe naczynia, sztućce i przybory a także przyprawy do przyrządzania grilla. Na wyposażeniu są kołdry, poduszki i pościel. We własnym zakresie goście winni zaopatrzyć się w ręczniki oraz kosmetyki.

W okolicy naszego obiektu znajdują się ciekawe turystyczne atrakcje, dzięki którym czas spędzony w Jaśle będzie miłym wspomnieniem.

W mieście m. in.

- park linowy
- nowoczesny MOSIR z basenem, zjeżdżalniami, fitness, siłownią, kortami tenisowymi
-  Centrum Rekreacji Kwiatowa

Atrakcje zimą:

1. Świątkowa Wielka ? 3 trasy, 850m, 700m i 700 + kilka biegowych

2. Chyrowa Ski k. Dukli ? wyciąg 900m i 400m ? najszersza trasa w Polsce ( 130m )

3. Magura Ski Park ? trasa 1400m wyciąg ponad 1000m

4. Kiczera Ski ? Snowpark z 3 trasami ? 60km od Jasła

Okolice Jasła :

  • skansen archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy ( 3km )
  • Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce ( 23km )
  • Magurski Park Narodowy ( 25km )
  • muzeum szkła w Krośnie ( 22km )
  • muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu ( 15km )
  • cmentarz wojenny w Dukli i wiele innych cmentarzy w okolicy z okresu I wojny światowej
  • Rezerwat przyrody Skamieniałe Miasto k. Ciężkowic ( 36km )
  • cerkwie i kościoły na Szlaku Architektury Drewnianej
  • wzgórze wygasłego wulkanu Liwocz ( 14km )
  • kurhany w Bierówce k. Jasła ( 4 km )