Golfowa Wioska

Od 35 zł

Szczytna
ul. Borowina 2A
57-330 Szczytna
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Opis

Golfowa Wioska GOLFSPA to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny położony na terenie Ziemi i Kotliny Kłodzkiej w miejscowości Szczytna, pomiędzy Polanicą a Dusznikami Zdrój. Nasz obiekt jest idealną bazą wypadową na piesze i górskie wycieczki do Rezerwatu Gór Stołowych (15 km Szczeliniec i Błędne Skały), Gór  Bystrzyckich (7 km), uzdrowisk Kłodzkich (3 km). Każdy nasz golfowy domek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych i wyposażony jest w pokój dzienny z zagospodarowaną przestrzenią na spanie (dwa pojedyńcze łóżka) i rozkładana kanapa wypoczynkowa z tv, łazienkę z prysznicem i wc, aneks kuchenny (czajnik elektryczny, chłodziarka, naczynia kuchenne), przedpokój z dużą szafą na ubrania, ręczniki i pościel, balkon z
czytaj więcej

Golfowa Wioska GOLFSPA to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny położony na terenie Ziemi i Kotliny Kłodzkiej w miejscowości Szczytna, pomiędzy Polanicą a Dusznikami Zdrój. Nasz obiekt jest idealną bazą wypadową na piesze i górskie wycieczki do Rezerwatu Gór Stołowych (15 km Szczeliniec i Błędne Skały), Gór  Bystrzyckich (7 km), uzdrowisk Kłodzkich (3 km).

Każdy nasz golfowy domek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych i wyposażony jest w pokój dzienny z zagospodarowaną przestrzenią na spanie (dwa pojedyńcze łóżka) i rozkładana kanapa wypoczynkowa z tv, łazienkę z prysznicem i wc, aneks kuchenny (czajnik elektryczny, chłodziarka, naczynia kuchenne), przedpokój z dużą szafą na ubrania, ręczniki i pościel, balkon z krzesełkami, strefę wypoczynku bezpośrednio przy domku w lesie z meblami ogrodowymi.

Proponujmy Państwu noclegi w komfortowych 2 i 4 osobowych domkach całorocznych. Domki zlokalizowane są na malowniczym wzgórzu przy górskim unikatowym w Polsce 9 dołkowym polu golfowym. Z balkonów naszych domków rozpościera się malowniczy krajobraz z przestrzenią na sąsiadujący Zamek na Szczytniku, panoramę Gór Orlickich i Obniżenia Dusznickiego.

Pobyt w Golfowej Wiosce to świetna okazja do poznania nowej olimpijskiej dyscypliny sportu. Golf to aktywność fizyczna poprzez zdrowy spacer skierowany dla rodzin z dziećmi, grup znajomych czy integracji klientów.  

zwiń

Udogodnienia

Cennik

MAJÓWKA (1.05-3.05.)/ BOŻE CIAŁO

cena za domek na jedną dobę, bez śniadania

1-2 osoby

180 zł

 

3-4 osoby

240 zł

 

NISKI SEZON (1.03-21.06 / 3.09-30.11)

cena za domek na jedną dobę, bez śniadania

1-2 osoby

150 zł (pn - czw)

170 zł (pt, sob, nd)

3-4 osoby

200 zł (pn - czw)

220 zł (pt, sob, nd)

WYSOKI SEZON (6.01-28.02 / 22.06-2.09)

cena za domek na jedną dobę, bez śniadania

1-2 osoby

165 zł (pn - czw)

185 zł (pt, sob, nd)

3-4 osoby

230 zł (pn - czw)

250 zł (pt, sob, nd)

Możliwość wykupienia śniadania płatnego dodatkowo 15 zł za osobę.

Przy dłuższych pobytach, powyżej 7 nocy, cena za pobyt jest ustalana indywidualnie.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również