Gościniec Gazda

Od 40 zł

Duszniki-Zdrój
ul. Słoneczna 8
57-340 Duszniki-Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Duszniki Zdrój noclegi! Gościniec ma dogodne położenie - na północnym stoku zawsze oświetlonej przez słońce góry. Wokół liczne trasy biegowe, na których rozgrywane są często zawody międzynarodowej rangi. Mamy do zaoferowania państwu 12 miejsc noclegowych, w pokojach 1,2,3-osobowych z łazienkami i TV-SAT. Obiekt został wyróżniony przez dolnośląską gazetę "Słowo Polskie" w kategorii "Przyjemny wypoczynek na Dolnym Śląsku". GASTRONOMIA Śniadanie + obiadokolacja 40 PLN, tradycyjna polska kuchnia. Organizacja imprez okolicznościowych (wesela, komunie, chrzciny) oraz towarzyskich do 36 osób. Gościniec Gazda jest zlokalizowany na uboczu, ale równocześnie niezbyt oddalony od Rynku i Zdroju. W pobliżu ośrodek narciarski w Zieleńcu - 9 km.
czytaj więcej

Duszniki Zdrój noclegi!
Gościniec
ma dogodne położenie - na północnym stoku zawsze oświetlonej przez słońce góry. Wokół liczne trasy biegowe, na których rozgrywane są często zawody międzynarodowej rangi.

Mamy do zaoferowania państwu 12 miejsc noclegowych, w pokojach 1,2,3-osobowych z łazienkami i TV-SAT.

Obiekt został wyróżniony przez dolnośląską gazetę "Słowo Polskie" w kategorii "Przyjemny wypoczynek na Dolnym Śląsku".


GASTRONOMIA
Śniadanie + obiadokolacja 40 PLN, tradycyjna polska kuchnia.

Organizacja imprez okolicznościowych (wesela, komunie, chrzciny) oraz towarzyskich do 36 osób.

Gościniec Gazda jest zlokalizowany na uboczu, ale równocześnie niezbyt oddalony od Rynku i Zdroju. W pobliżu ośrodek narciarski w Zieleńcu - 9 km.

Prywatna wypożyczalnia nart w obiekcie.

Dla stałych Gości zniżki
Serdecznie zapraszamy

   
Duszniki Zdrój usytuowane są na terenie Ziemi Kłodzkiej. W pobliskich Górach Stołowych, Bystrzyckich i Orlickich znajdują się atrakcyjne tereny dla amatorów aktywnego wypoczynku.  W okresie zimowym atrakcyjną bazą narciarską. Duszniki to doskonałe miejsce wypoczynku i regeneracji si w ciszy i spokoju. Duszniki z udrowiskiem łączy stanowiąca główną oś Parku Zdrojowego Aleja Chopina. Największym bogactwem naturalnym Dusznik są źródła leczniczych wód mineralnych. Szczawy alkaliczne, które tu występują, zawierają duże ilości minerałów pomocnych w leczeniu schorzeń układu pokarmowego, układu oddechowego, układu krążenia, krwiotwórczego i chorób kobiecych.

zwiń

Zobacz również