GOŚCINIEC OAZA

Od 35 zł

Sorkwity
ul. Olsztyńska 20
11-731 Sorkwity
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do naszego Gościńca Oaza, znajdującego się w Sorkwitach, gdzie czekają na Państwa naturalne środowisko, jeziora, lasy. Nasza  miejscowość położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, pomiedzy dwoma jeziorami, 13km od Mrągowa, słynącego m.in. z Pikniku Country i Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Disco Pod Żaglami itp.   W naszym Gościńcu znajdziecie Państwo: salę kominkową bar stół do gry w bilarda piłkarzyki playstation 3 kajaki rowery wodne Dla naszych Gości przygotowaliśmy 10 pokoi 2 lub 3 osobowych oraz apartament 4 osobowy (salon z sypialnią), o wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w tv, internet bezprzewodowy, ręczniki, mydełka. Nasza kuchnia serwuje dania polskie i regionalne,
czytaj więcej
Zapraszamy do naszego Gościńca Oaza, znajdującego się w Sorkwitach, gdzie czekają na Państwa naturalne środowisko, jeziora, lasy. Nasza  miejscowość położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, pomiedzy dwoma jeziorami, 13km od Mrągowa, słynącego m.in. z Pikniku Country i Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Disco Pod Żaglami itp.
 
W naszym Gościńcu znajdziecie Państwo:
  • salę kominkową
  • bar
  • stół do gry w bilarda
  • piłkarzyki
  • playstation 3
  • kajaki
  • rowery wodne
Dla naszych Gości przygotowaliśmy 10 pokoi 2 lub 3 osobowych oraz apartament 4 osobowy (salon z sypialnią), o wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w tv, internet bezprzewodowy, ręczniki, mydełka.
Nasza kuchnia serwuje dania polskie i regionalne, które zadowolą każde podniebienie.
 
Gościniec Oaza jest idealnym miejscem do pobytów rodzinnych, jak i do zorganizowania wesela, konferencji lub imprezy okolicznościowej. To miejsce dla osób lubiących kontakt z naturą. W odległości 30m znajduje się plaża z pomostem i boiskiem do gry w siatkówkę.
Pobyt w Ośrodku bedzie prawdziwą frajdą dla wędkarzy i grzybiarzy.
 
Cisza, spokój oraz przyjazna atmosfera zapewnią Państwu wspaniały odpocząć oraz miłe wspomnienia z mazurskiego zakątka.
 
zwiń

Zobacz również