Gospodarstwo Agroturystyczne EKO-ART

Od 35 zł

Wilczyny 7
11-420 Srokowo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gospodarstwo EKO-ART jest położone w pobliżu lasów i jezior mazurskich, wokół domu roztaczają się malownicze tereny, niepowtarzalne panoramy. Przez teren gospodarstwa przepływa rzeczka Omet /dawny szlak komunikacyjny pruskiego plemienia Bartów, którego jedno z grodzisk znajduje się w naszej miejscowości, w Wilczynach/.  Goście którzy zawitają do naszego gospodarstwa odnajdą ciszę , spokój oraz możliwość obcowania z przyrodą /w pobliżu znajdują się cztery rezerwaty przyrody/, a autorska galeria malarstwa gospodarza obiektu wprowadzi Państwa w artystyczny klimat.    Istnieje możliwość : łowienia ryb /własne stawy/ , wędzenia , grillowania oraz przeżycia niezapomnianej przygody łowieckiej. Wypoczynek w naszym gospodarstwie jest ucieczką od wielkomiejskiego zgiełku. 
czytaj więcej

Gospodarstwo EKO-ART jest położone w pobliżu lasów i jezior mazurskich, wokół domu roztaczają się malownicze tereny, niepowtarzalne panoramy. Przez teren gospodarstwa przepływa rzeczka Omet /dawny szlak komunikacyjny pruskiego plemienia Bartów, którego jedno z grodzisk znajduje się w naszej miejscowości, w Wilczynach/. 

Goście którzy zawitają do naszego gospodarstwa odnajdą ciszę , spokój oraz możliwość obcowania z przyrodą /w pobliżu znajdują się cztery rezerwaty przyrody/, a autorska galeria malarstwa gospodarza obiektu wprowadzi Państwa w artystyczny klimat. 
 
Istnieje możliwość : łowienia ryb /własne stawy/ , wędzenia , grillowania oraz przeżycia niezapomnianej przygody łowieckiej. Wypoczynek w naszym gospodarstwie jest ucieczką od wielkomiejskiego zgiełku. 
 
 
 
Serdecznie zapraszamy gości.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również