HOTEL KAROLINKA

Od 100 zł

Karpacz
ul. Linowa 3b
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ośrodek Rekreacyjno -Wypoczynkowy Karolinka znajduje się w Karpaczu Górnym w okolicach Białego Jaru w atrakcyjnym kurorcie górskim południowo-zachodniej Polski. Zapraszamy serdecznie do naszego Hotelu Karolina, który położony jest w Karpaczu, a na miejscu znajduje się restauracja bufetowa i kręgielnia, gdzie goście mogą korzystać z bezpłatnego wifi. Wszystkie nasze pokoje mają: - balkon - biurko - tv - łazienka z wanną lub prysznicem - ręczniki Na miejscu znajduję się całodobowa recepcja, bar, przechowalnia sprzętu narciarskiego i klub dla dzieci. Mamy również dla Was dostępną saunę i gabinet masażu. Nasi goście mogą również zagrać w bilard, rzutki czy pin ponga. Obiekt oddalony jest o
czytaj więcej
Ośrodek Rekreacyjno -Wypoczynkowy Karolinka znajduje się w Karpaczu Górnym w okolicach Białego Jaru w atrakcyjnym kurorcie górskim południowo-zachodniej Polski. 

Zapraszamy serdecznie do naszego Hotelu Karolina, który położony jest w Karpaczu, a na miejscu znajduje się restauracja bufetowa i kręgielnia, gdzie goście mogą korzystać z bezpłatnego wifi.
Wszystkie nasze pokoje mają:
- balkon
- biurko
- tv
- łazienka z wanną lub prysznicem
- ręczniki
Na miejscu znajduję się całodobowa recepcja, bar, przechowalnia sprzętu narciarskiego i klub dla dzieci. Mamy również dla Was dostępną saunę i gabinet masażu. Nasi goście mogą również zagrać w bilard, rzutki czy pin ponga.
Obiekt oddalony jest o 1,5km od stacji narciarskiej Karpatka i o 3,8km od parku rozrywki Western City.

zwiń

Zobacz również