Hotel Karpacz

Od 40 zł

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 11
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zajrzyj do Karpacza i zatrzymaj się w naszym Hotelu! Miasto oferuje szereg atrakcji o każdej porze roku, nie zwlekaj zapoznaj się z ofertą zadzwoń lub wyślij zapytanie i zarezerwuj termin na swój wymarzony urlop!!     Nasz hotel usytuowany jest w samym centrum Karpacza, przy głównej ulicy miasta. Takie położenie sprawia, iż wszędzie jest blisko, a sam obiekt stanowi idealną bazę wypadową, umożliwiającą szybkie poznanie największych atrakcji miasta i regionu. Jednocześnie zapewniamy spokojny wypoczynek i relaks w naszych 2,3 i 4 osobowych pokojach, z których jest piękny widok na najwyższe partie Karkonoszy (w tym Śnieżkę). Wszystkie pokoje posiadają łazienki
czytaj więcej

 


Zajrzyj do Karpacza i zatrzymaj się w naszym Hotelu! Miasto oferuje szereg atrakcji o każdej porze roku, nie zwlekaj zapoznaj się z ofertą zadzwoń lub wyślij zapytanie i zarezerwuj termin na swój wymarzony urlop!!

 

 

Nasz hotel usytuowany jest w samym centrum Karpacza, przy głównej ulicy miasta. Takie położenie sprawia, iż wszędzie jest blisko, a sam obiekt stanowi idealną bazę wypadową, umożliwiającą szybkie poznanie największych atrakcji miasta i regionu. Jednocześnie zapewniamy spokojny wypoczynek i relaks w naszych 2,3 i 4 osobowych pokojach, z których jest piękny widok na najwyższe partie Karkonoszy (w tym Śnieżkę). Wszystkie pokoje posiadają łazienki i TV. Posiadamy bawialnie dla dzieci. Na terenie obiektu jest zamykany i oświetlony parking. Wi-fi.
 
Zapraszamy grupy!!!!! 65 zł od osoby z dwoma posiłkami!!!!! Co 15 osoba gratis!!!!!!!  ( nie dotyczy ferii zimowych, poczatku maja, wakacji).

Nasi goście otrzymują 5 % rabatu na wszystkie zabiegi w Gabinecie Kosmetycznym "Anna".  

W pobliżu:

- Biedronka 20m

- Żabka 10m

- Netto 20m

 

 
 
 
 
zwiń

Zobacz również