Hotel Krynica

Hotel Krynica w miejscowości Krynica Morska
Google Ads 300x250

Krynica Morska
ul. Orzechowa 4
82-120 Krynica Morska
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Opis

Hotel posiada 1, 2, 3, 4 osobowe pokoje z balkonem lub bez położone na I i II piętrze, pokoje ze skosami na III piętrze. Pokoje położone od strony Zalewu Wiślanego posiadają przepiękny widok na wodę i Wysoczyznę Elbląską, pokoje położone od strony ulicy mają  widok na sąsiadujące budynki i las.  Obiekt jest położony 1 minutę spacerem od plaży. Hotel Krynica jest usytuowany w nadmorskim kurorcie Krynica Morska i oferuje przestronny ogród. Piaszczysta plaża znajduje się 800 metrów od obiektu, a plaża Zalewu Wiślanego oddalona jest o zaledwie 100 metrów. Obiekt oferuje bezpłatne przejażdżki pojazdem Melex na plażę i z powrotem.
czytaj więcej

Hotel posiada 1, 2, 3, 4 osobowe pokoje z balkonem lub bez położone na I i II piętrze, pokoje ze skosami na III piętrze. Pokoje położone od strony Zalewu Wiślanego posiadają przepiękny widok na wodę i Wysoczyznę Elbląską, pokoje położone od strony ulicy mają  widok na sąsiadujące budynki i las. 

Obiekt jest położony 1 minutę spacerem od plaży. Hotel Krynica jest usytuowany w nadmorskim kurorcie Krynica Morska i oferuje przestronny ogród. Piaszczysta plaża znajduje się 800 metrów od obiektu, a plaża Zalewu Wiślanego oddalona jest o zaledwie 100 metrów. Obiekt oferuje bezpłatne przejażdżki pojazdem Melex na plażę i z powrotem.

W pokojach są duże i wygodne pojedyńcze łóżka, które na życzenie można zsunąć. W niektórych pokojach jest jedno łóżko podwójne. W każdym  pokoju znajduje się szafa, biurko, bagażnik, lustro, krzesła, duży płaski telewizor, czajnik elektryczny, szklanki, talerze. Każdy pokój posiada łazienkę z natryskiem, ręczniki, suszarkę do włosów, powitalny komplet kosmetyków. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i regionalnej. Od połowy kwietnia do połowy listopada dostępny jest podgrzewany basen.

Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie na leżaku, podczas gdy dzieci mogą bawić się na placu zabaw.

zwiń

Zobacz również

Noclegi w pobliżu