Hotel NAT

Hotel NAT w miejscowości Krynica Morska
Google Ads 300x250

Krynica Morska
ul. Gdańska 143
82-120 Krynica Morska
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Opis

Hotel NAT Krynica Morska położony jest przy morzu (100m) pośród spokojnego nadmorskiego lasu. Duża przestrzeń oraz lokalizacja blisko plaży sprzyjają relaksowi i korzystaniu z uroków Bałtyku. Obiekt udostępnia Gościom zaplecze sportowe, a także pokoje z łazienką i balkonem.Posiłki serwowane są codziennie w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej.W hotelu Goście mogą zagrać w piłkę nożną, siatkówkę lub tenisa, a także wypożyczyć rower i wybrać się na przejażdżkę po pobliskim lesie sosnowym. Dla dzieci przygotowano plac zabaw. Obiekt zapewnia ponadto prywatny parking i dostęp do internetu.Kompleks składa się z nowych, świeżo wyremontowanych 4 pawilonów wczasowych oraz nowoczesnych domków campingowych. W
czytaj więcej

Hotel NAT Krynica Morska położony jest przy morzu (100m) pośród spokojnego nadmorskiego lasu. Duża przestrzeń oraz lokalizacja blisko plaży sprzyjają relaksowi i korzystaniu z uroków Bałtyku.

Obiekt udostępnia Gościom zaplecze sportowe, a także pokoje z łazienką i balkonem.Posiłki serwowane są codziennie w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej.W hotelu Goście mogą zagrać w piłkę nożną, siatkówkę lub tenisa, a także wypożyczyć rower i wybrać się na przejażdżkę po pobliskim lesie sosnowym. Dla dzieci przygotowano plac zabaw.

Obiekt zapewnia ponadto prywatny parking i dostęp do internetu.Kompleks składa się z nowych, świeżo wyremontowanych 4 pawilonów wczasowych oraz nowoczesnych domków campingowych.

W okolicy znajduje się Rezerwat Przyrody Buki Mierzei Wiślanej jest to idealne miejsce na spacery lub przejażdżkę na dwóch kółkach.

W pobliżu można zobaczyć między innymi:

  • Wielbłądzi Grzbiet
  • Planetarium we Fromborku
  • Muzeum Mikołaja Kopernika
zwiń

Zobacz również

Noclegi w pobliżu