Hotel Pod Kluką *** Słupsk

Od 60 zł

Słupsk
ul. Kaszubska 22
76-200 Słupsk
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Eleganckie i luksusowe pokoje, stonowane barwy ścian i piękne tapety oraz obrazy z motywami dawnego Słupska sprawią, że nasz Hotel będzie idealnym miejscem na noclegi i wypoczynek nad morzem. Funkcjonalność i piękno pokoi hotelowych pozwolą Państwu na udany i przyjemny pobyt.Hotel posiada 23 komfortowo urządzone pokoje. Każdy pokój zapewni Państwu najwyższy komfort i wygodę.Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telefon, telewizor LCD z szerokim wachlarzem programów, bezpłatny dostęp do Internetu Wi-FI, suszarkę do włosów. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:1 pokój jednoosobowy Basic,20 pokoi dwuosobowych Standard,1 pokój dwuosobowy De Lux,1 Apartament.Hotel dysponuje również pokojem dla osób niepełnosprawnych.W cenę każdego pokoju wliczone jest
czytaj więcej
Eleganckie i luksusowe pokoje, stonowane barwy ścian i piękne tapety oraz obrazy z motywami dawnego Słupska sprawią, że nasz Hotel będzie idealnym miejscem na noclegi i wypoczynek nad morzem. Funkcjonalność i piękno pokoi hotelowych pozwolą Państwu na udany i przyjemny pobyt.
Hotel posiada 23 komfortowo urządzone pokoje. Każdy pokój zapewni Państwu najwyższy komfort i wygodę.
Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telefon, telewizor LCD z szerokim wachlarzem programów, bezpłatny dostęp do Internetu Wi-FI, suszarkę do włosów.

 Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

1 pokój jednoosobowy Basic,

20 pokoi dwuosobowych Standard,

1 pokój dwuosobowy De Lux,

1 Apartament.

Hotel dysponuje również pokojem dla osób niepełnosprawnych.


W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie i możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi.
zwiń