Hotel Taurus

Hotel Taurus w miejscowości Święta Lipka
Google Ads 300x250

Święta Lipka 16
11-440 Święta Lipka
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy! Nasz obiekt Hotel Taurus znajduje się w Świętej Lipce pomiędzy jeziorami Wirowe i Dejnowo. To doskonałe miejsce dla urlopowiczów lubiących sporty wodne, ciszę i spokój oraz chcących odpocząć od miejskiego hałasu oraz tłumów. W swojej ofercie posiadamy 30 pokoi 1- lub 2-osobowych, w tym 1 dostosowany do osoby niepełnosprawnej. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z wanną, telewizor oraz telefon. W hotelu znajduje się restauracja serwująca domowe posiłki.Ponadto w obiekcie znajduje się: salon kominkowysala konferencyjna z nowoczesnym sprzętem do organizacji konferencji, czy imprez okolicznościowychletni ogródek z grillemdomek z saunąpralniaGoście mogą korzystać z darmowego parkingu oraz Internetu wifi dostępnego w całym obiekcie.Ponadto w okolicy można skorzystać
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy! 

Nasz obiekt Hotel Taurus znajduje się w Świętej Lipce pomiędzy jeziorami Wirowe i Dejnowo. To doskonałe miejsce dla urlopowiczów lubiących sporty wodne, ciszę i spokój oraz chcących odpocząć od miejskiego hałasu oraz tłumów. 

W swojej ofercie posiadamy 30 pokoi 1- lub 2-osobowych, w tym 1 dostosowany do osoby niepełnosprawnej. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z wanną, telewizor oraz telefon. W hotelu znajduje się restauracja serwująca domowe posiłki.

Ponadto w obiekcie znajduje się: 

  • salon kominkowy
  • sala konferencyjna z nowoczesnym sprzętem do organizacji konferencji, czy imprez okolicznościowych
  • letni ogródek z grillem
  • domek z sauną
  • pralnia

Goście mogą korzystać z darmowego parkingu oraz Internetu wifi dostępnego w całym obiekcie.

Ponadto w okolicy można skorzystać z wielu atrakcji takich jak: spływy kajakowe, jazda konno, jazda quadami, przejazdy bryczkami lub wozami, kuligi, paintball oraz wycieczki rowerowe z przewodnikiem. 


zwiń

Zobacz również