Hotel Wieniawa

Od 35 zł

156
ul. Gajowicka 130
53-322 Wrocław
Dolny Śląsk
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

 Hotel Wieniawa to obiekt o standardzie 2* w doskonałej lokalizacji. Dysponujemy pokojami 1- i 2-osobowymi o zróznicowanym standardzie. Posiadamy także pokoje typu studio oraz pokoje z dodatkową sofą, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin. Każdy pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dodatkowo w każdym pokoju znajdują się: TV, woda mineralna oraz bezpłatny dostęp do WI-FI. Dla naszych Gości bezpłatnie udostępniamy przechowalnię bagażu. Akceptujemy zwierzęta (obowiązuje dodatkowa opłata). Do dyspozycji Gości jest także resturacja serwująca urozmaicone śniadania oraz tradycyjne potrawy. Doskonała lokalizacja hotelu pozwala w szybki i łatwy sposób dotrzeć do najważniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska. Serdecznie
czytaj więcej

 Hotel Wieniawa to obiekt o standardzie 2* w doskonałej lokalizacji.

Dysponujemy pokojami 1- i 2-osobowymi o zróznicowanym standardzie. Posiadamy także pokoje typu studio oraz pokoje z dodatkową sofą, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin.

Każdy pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dodatkowo w każdym pokoju znajdują się: TV, woda mineralna oraz bezpłatny dostęp do WI-FI.

Dla naszych Gości bezpłatnie udostępniamy przechowalnię bagażu.

Akceptujemy zwierzęta (obowiązuje dodatkowa opłata).

Do dyspozycji Gości jest także resturacja serwująca urozmaicone śniadania oraz tradycyjne potrawy.

Doskonała lokalizacja hotelu pozwala w szybki i łatwy sposób dotrzeć do najważniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska.

Serdecznie zapraszamy!

 

zwiń