Hotel***Adam & SPA

Od 120 zł

Kudowa-Zdrój
ul. Lubelska 1a
57-350 Kudowa Zdrój
Sudety i przedg. sudeckie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Klimatyczny, kameralny hotel położony w popularnym, górskim kurorcie – Kudowa Zdrój, miejscowość o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Od wielu lat cenią ją nie tylko kuracjusze przybywający tu „dla wód uzdrowiskowych”, ale także osoby poszukujące propozycji na aktywny wypoczynek w górach.Klimatyczny, kameralny hotel położony w popularnym, górskim kurorcie – Kudowa Zdrój, miejscowość o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Od wielu lat cenią ją nie tylko kuracjusze przybywający tu „dla wód uzdrowiskowych”, ale także osoby poszukujące propozycji na aktywny wypoczynek w górach.
czytaj więcej

Klimatyczny, kameralny hotel położony w popularnym, górskim kurorcie – Kudowa Zdrój, miejscowość o bogatej tradycji uzdrowiskowej.
Od wielu lat cenią ją nie tylko kuracjusze przybywający tu „dla wód uzdrowiskowych”, ale także osoby poszukujące propozycji na aktywny wypoczynek w górach.Klimatyczny, kameralny hotel położony w popularnym, górskim kurorcie – Kudowa Zdrój, miejscowość o bogatej tradycji uzdrowiskowej.
Od wielu lat cenią ją nie tylko kuracjusze przybywający tu „dla wód uzdrowiskowych”, ale także osoby poszukujące propozycji na aktywny wypoczynek w górach.

zwiń

Zobacz również