Kacprowy

Od 50 zł

Szklarska Poręba
ul. Turystyczna 28A
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom położony jest pod lasem, u stóp Szrenicy w bezpośredniej bliskości wyciągu krzesełkowego oraz szlaków turystycznych. Idealna lokalizacja dla miłośników narciarstwa, turystyki pieszej jak i rowerowej. Wygodnie urządzone pokoje 2-osobowe wyposażone są w łóżka małżeńskie lub dwa osobne łóżka, telewizor z odtwarzaczem DVD, szafkę nocną, stolik i krzesła. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę. W pełni wyposażoną kuchnię oraz świetlico-jadalnię oddajemy do Państwa dyspozycji jak i pomieszczenie do przechowywania rowerów a w okresie zimowym sprzętu narciarskiego.Oferujemy wygodne pokoje 2 osobowe wyposażone są w:- łazienkę,- łóżka małżeńskie lub dwa osobne łóżka,- telewizor,- szafkę nocną,- stolik i krzesła.Do Państwa dyspozycji są:- w
czytaj więcej

Dom położony jest pod lasem, u stóp Szrenicy w bezpośredniej bliskości wyciągu krzesełkowego oraz szlaków turystycznych. Idealna lokalizacja dla miłośników narciarstwa, turystyki pieszej jak i rowerowej.
Wygodnie urządzone pokoje 2-osobowe wyposażone są w łóżka małżeńskie lub dwa osobne łóżka, telewizor z odtwarzaczem DVD, szafkę nocną, stolik i krzesła. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę.
W pełni wyposażoną kuchnię oraz świetlico-jadalnię oddajemy do Państwa dyspozycji jak i pomieszczenie do przechowywania rowerów a w okresie zimowym sprzętu narciarskiego.
Oferujemy wygodne pokoje 2 osobowe wyposażone są w:
- łazienkę,
- łóżka małżeńskie lub dwa osobne łóżka,
- telewizor,
- szafkę nocną,
- stolik i krzesła.
Do Państwa dyspozycji są:
- w pełni wyposażona kuchnia
- świetlico - jadalnia
- przechowywania rowerów a w okresie zimowym sprzętu narciarskiego.
- zamykany parking.

Szklarska Poręba ? miasto i gmina leżące na Śląsku (Dolnym Śląsku), w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Prawa miejskie otrzymała 31.grudnia 1959 roku. Według danych z 31 grudnia 2008 miasto liczyło 6970 mieszkańców.

Położone w dolinie rzeki Kamiennej i jej dopływów (Kamieńczyka i Szklarki), na wys. 440-886 m n.p.m., od południa na stokach Karkonoszy z dominującą nad miastem Szrenicą (1362 m n.p.m.), od północy na stokach Gór Izerskich z Wysokim Kamieniem (1058 m n.p.m.) i Czarną Górą (965 m n.p.m.), zaś od wschodu wzniesienia Pogórza Karkonoskiego oddzielają miasto od Kotliny Jeleniogórskiej.

Zapewniamy również zamykany parking.
Serdecznie zapraszamy Katarzyna i Marcin Kuzaj. .


 

zwiń

Zobacz również