Kamienny Dwór

Od 35 zł

Krzywe 8
38-607 Cisna
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Serdecznie zapraszamy w Bieszczady, do przepięknej miejscowości Krzywe k. Cisnej. Kamienny Dwór otaczają drzewa, łąki i mnóstwo kwiatów. Jeśli szukasz odpoczynnku od miejskiego zgiełku oraz codziennych obowiązków skorzystaj z naszej oferty! Gwarantujemy piękne krajobrazy i komfortowe warunki.     Nasze gospodarstwo położone jest ok. 612 m n.p.m, a z okien można podziwiać góry: Krzemienną, masyw Łopiennika, Ryczywół, Małe Jasło. Około 300 metrów dalej rozpościerają się rozległe widoki na bieszczadzkie połoniny. Oferujemy Państwu stylowo urządzone, przestronne i wygodne pokoje dwu- i trzyosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę. To wymarzone miejsce dla gości, którzy lubią spokój i dużo przestrzeni. W gospodarstwie można kupić
czytaj więcej

 


Serdecznie zapraszamy w Bieszczady, do przepięknej miejscowości Krzywe k. Cisnej. Kamienny Dwór otaczają drzewa, łąki i mnóstwo kwiatów. Jeśli szukasz odpoczynnku od miejskiego zgiełku oraz codziennych obowiązków skorzystaj z naszej oferty! Gwarantujemy piękne krajobrazy i komfortowe warunki.

 

 

Nasze gospodarstwo położone jest ok. 612 m n.p.m, a z okien można podziwiać góry: Krzemienną, masyw Łopiennika, Ryczywół, Małe Jasło. Około 300 metrów dalej rozpościerają się rozległe widoki na bieszczadzkie połoniny.

Oferujemy Państwu stylowo urządzone, przestronne i wygodne pokoje dwu- i trzyosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę. To wymarzone miejsce dla gości, którzy lubią spokój i dużo przestrzeni. W gospodarstwie można kupić pyszny bieszczadzki miód, niedaleko znajdują się smażalnie pstrąga, stawy i łowisko.

ATRAKCJE

Krzywe znajduje się pomiędzy Cisną a Wetliną, nieopodal Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Największą atrakcją jest bieszczadzka przyroda, zmieniająca się o każdej porze roku.
Są tu wspaniałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, jazdy na rowerach, uprawiania sportów zimowych. W okolicy znajdują się stadniny koni.
Niedaleko naszego gospodarstwa w sezonie jeździ Bieszczadzka Kolejka Leśna. W pobliskich miejscowościach są też liczne galerie i pracownia ikon.
Z pewnością każdy znajdzie w Bieszczadach mnóstwo atrakcji.

zwiń

Zobacz również