Kormoran Wellness Medical Spa

Od 120 zł

Kormoran Wellness Medical Spa

Kormoran Wellness Medical Spa w miejscowości Łeba
Google Ads 300x250

Opis

Kormoran Wellenes Medical SPA znajduje się w małej, zacisznej wsi Rowy, położenie między wodami, a zielenią Słowińskiego Parku Narodowego. Uczymy jak żyć zdrowo, a przy tym zachować wewnętrzną harmonię.

Morze, jezioro i rzeka ? relaks, zdrowie i witalność. W miejscu, w którym lecznicze i kojące działanie wody tworzy pełen spokoju i ukojenia zakątek, stworzyliśmy miejsce pełne magii. 

Chcemy oferować Państwu jeszcze więcej, dlatego tworzymy propozycje pobytów dopasowane do pory roku i oczekiwań Gości. Kormoran Wellness Medical Spa ? rodzinny obiekt o wieloletniej tradycji.


Kormoran Wellenes Medical SPA
posiada własny parking

Dostęp do Internetu
Łazienka w pokoju
Otwarty przez cały rok
TV w pokoju
oferuje wyżywienie

Plac zabaw dla dzieci

Kormoran Wellness Medical SPA położony jest w nadmorskiej miejscowości Rowy, która jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejscowości na polskim wybrzeżu. Występują tu szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, wysokie brzegi klifowe oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach. 

Do dyspozycji 2 sale konferencyjne na 200-330 miejsc. Wyposażenie sali: ekran, nagłośnienie, mikrofon, projektor multimedialny, DVD, rzutnik folii, projektor, sprzęt nagłaśniający. Doskonale organizujemy: imprezy firmowe, imprezy towarzyskie, zjazdy, uroczyste kolacje, spotkania biznesowe, przyjęcia okolicznościowe, imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, kursy, wesela. Dla zainteresowanych organizujemy wycieczki.

ROWY NOCLEGI NAD MORZEM

Każdy z naszych pokoi to idealny wybór na wypoczynek nad morzem. Przestronne i ciepłe wnętrza, komfortowe łóżka i piękno otaczającej natury. Poczuj zapach sosnowych lasów i dźwięk szumiącego Bałtyku. Przyjedź i pozwól się oczarować temu miejscu!