KWATERY U ANETY

Od 35 zł

Ustrzyki Górne 10
38-713 Lutowiska
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Kwatery położone są w samym centrum Bieszczad skąd rozciągają się główne szlaki górskie. Kwatery u Anety położone są w samym centrum Ustrzyk Górnych nieopodal Kościoła.    W skład wchodzi 3 pokoje (2 pokoje 2-osobowe i jeden 4 osobowy). Z pokoi rozpościera się widok na Szeroki Wierch, Małą i Wielką Rawkę oraz na Połoninę Caryńską. W swojej ofercie posiadamy również możliwość tzw. "spania na sianie" w znajdującej się nieopodal domu stodole oraz pole namiotowe.   Pokoje 2-osobowe znajdują się w położonym obok domu budynku, który wyposażony jest w kuchnię i łazienkę.  Pokój 4-osobowy znajdują się na górze w domu Gospodarzy. Dla gości mieszkających
czytaj więcej
Kwatery położone są w samym centrum Bieszczad skąd rozciągają się główne szlaki górskie.
Kwatery u Anety położone są w samym centrum Ustrzyk Górnych nieopodal Kościoła. 
 
W skład wchodzi 3 pokoje (2 pokoje 2-osobowe i jeden 4 osobowy). Z pokoi rozpościera się widok na Szeroki Wierch, Małą i Wielką Rawkę oraz na Połoninę Caryńską. W swojej ofercie posiadamy również możliwość tzw. "spania na sianie" w znajdującej się nieopodal domu stodole oraz pole namiotowe.
 
Pokoje 2-osobowe znajdują się w położonym obok domu budynku, który wyposażony jest w kuchnię i łazienkę. 
Pokój 4-osobowy znajdują się na górze w domu Gospodarzy. Dla gości mieszkających z Gospodarzami oferujemy oddzielną łazienkę i aneks kuchenny.
 
Do dyspozycji gości jest: 
  • miejsce na grilla;
  • miejsce parkingowe;
  • możliwość rozbicia namiotu.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również