Magnolia-Rooms

Od 60 zł

Serock
ul. Topolowa 22a
05-140 Serock
Mazowsze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szanowni Państwo! Zapraszamy do położonego w Nowej Wsi (ok.Serocka) domu Magnolia Rooms.   Nasz dom Magnolia Rooms stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną. Piękna okolica w której  jesteśmy  stanowi wspaniałe miejsce do wypoczynku oraz zapoznanie się z urokami okolicznych miejscowaśc.   Magnolia Rooms oferuje miejsca w pokojach których cena zadowoli każdego klienta. Dla turystów udostępniamy 3 pokoje dwuosobowe. Małym grupom i rodzinom oddajemy do użytku 2 pokoje 3-osobowe. Standard pokoi w Magnolia Rooms nie odbiega od tych w renomowanych hotelach.   Nasze pokoje urządzone zostały w starym stylu,
czytaj więcej

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do położonego w Nowej Wsi (ok.Serocka) domu Magnolia Rooms.
 
Nasz dom Magnolia Rooms stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną. Piękna okolica w której  jesteśmy  stanowi wspaniałe miejsce do wypoczynku oraz zapoznanie się z urokami okolicznych miejscowaśc.
 
Magnolia Rooms oferuje miejsca w pokojach których cena zadowoli każdego klienta. Dla turystów udostępniamy 3 pokoje dwuosobowe. Małym grupom i rodzinom oddajemy do użytku 2 pokoje 3-osobowe. Standard pokoi w Magnolia Rooms nie odbiega od tych w renomowanych hotelach.
 
Nasze pokoje urządzone zostały w starym stylu, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Łóżka są bardzo wygodne i zapeweniają niezbędny dla snu komfort, także w pokojach 3 osobowych. Do dyspozycjii gości są 2 łazienki jedna na piętrze 2 na parterze: Łazienki wyposażone są w toalety,bidety,umywalki, kabiny natryskowe(z sauną parową i masażem) oraz 2-osobową wannę z hydromasażem.
 
Nasza propozycja dla Państwa obejmuje również indywidualne grillowane na duzym słonecznym tarasie przy domu.Na tarasie znajduje się wygodny komplet wypoczynkowy z rattanu gdzie można delektować sie przygotowanymi przez siebie smakołykami z grilla.
 
Dla Wszystkich Państwa którzy wykupią całodzienne wyżywienie stworzyliśmy przytulne miejsce do wspólnego spożywania posilków.
Do tego celu jest również przygotowane miejsce na tarasie na świeżym powietrzu.
 
W otoczeniu naszego domu znajduje się mały, zaciszny ogród,który stanowi idealne miejsce zarówno do spacerów z dzieckiem, jak i relaksu na ławce,hamaku na przykład z książką.
 
Zapraszamy serdecznie.
zwiń

Zobacz również