Agroturystyka - Młyn wodny EKO

Od 50 zł

Tuczki 35
13-220 Rybno
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szukasz noclegu na Mazurach? Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z niej! Nie zawiedziesz się!   Specjalnie dla Naszych Gosci przygotowaliśmy: Pokój A – dwuosobowy z aneksem kuchennym, łazienką i telewizją cena od 50 do 60 zł od osoby w zależności od długości pobytu. Pokój B - dwuosobowy z aneksem kuchennym, łazienką i telewizją cena od 50 do 60 zł od osoby w zależności od długości pobytu. Pokój C- czteroosobowy są to dwa połączone pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienką i telewizją cena od 60 do 80 zł od osoby w zależności od długości pobytu. Pomieszczenie polecane dla małżeństwa z dwójką dzieci.
czytaj więcej
Szukasz noclegu na Mazurach? Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z niej! Nie zawiedziesz się!
 
Specjalnie dla Naszych Gosci przygotowaliśmy:

Pokój A – dwuosobowy z aneksem kuchennym, łazienką i telewizją cena od 50 do 60 zł od osoby w zależności od długości pobytu.


Pokój B - dwuosobowy z aneksem kuchennym, łazienką i telewizją cena od 50 do 60 zł od osoby w zależności od długości pobytu.


Pokój C- czteroosobowy są to dwa połączone pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienką i telewizją cena od 60 do 80 zł od osoby w zależności od długości pobytu.

Pomieszczenie polecane dla małżeństwa z dwójką dzieci.


W przypadku dłuższych pobytów ceny można negocjować.
zwiń