Noclegi Gemini Dom

Od 35 zł

Gdańsk
ul. Gościnna 3
80-032 Gdańsk
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gdańsk noclegi Gemini Dom to komfortowe warunki noclegowe, za przystępną cenę niedaleko centrum Gdańska. Nasz obiekt znajduje się tylko 3 km od Starego Miasta Gdańska i Dworca Głównego PKP. Przystanek kolejki SKM jest usytuowany 100 m od nas. Wystarczy przejechać jeden przystanek i już są Państwo na Starym Mieście, oraz niedaleko (ok. 300m) od dworca głównego PKP w Gdańsku. Stamtąd przesiadając się do tramwaju można dojechać na plażę do Jelitkowa lub na Stogi. U nas możesz czuć się jak w domu.Pokoje wyposażone są tak, aby mieszkało się Państwu wygodnie i przyjemnie. Posiadamy 30 miejsc noclegowych w 12 pokojach 2,3,4 osobowych.Pokoje wyposażone
czytaj więcej
Gdańsk noclegi Gemini Dom to komfortowe warunki noclegowe, za przystępną cenę niedaleko centrum Gdańska.
Nasz obiekt znajduje się tylko 3 km od Starego Miasta Gdańska i Dworca Głównego PKP. Przystanek kolejki SKM jest usytuowany 100 m od nas. Wystarczy przejechać jeden przystanek i już są Państwo na Starym Mieście, oraz niedaleko (ok. 300m) od dworca głównego PKP w Gdańsku. Stamtąd przesiadając się do tramwaju można dojechać na plażę do Jelitkowa lub na Stogi. U nas możesz czuć się jak w domu.

Pokoje wyposażone są tak, aby mieszkało się Państwu wygodnie i przyjemnie. Posiadamy 30 miejsc noclegowych w 12 pokojach 2,3,4 osobowych.

Pokoje wyposażone są w:

TV,
 łazienkę,
WiFi,
pościel i ręczniki

Nasza oferta skierowana jest również dla firm, które świadczą usługi na terenie Gdańska i okolic, w związku z czym potrzebują miejsc noclegowych na dłuższy okres czasu dla swojej kadry. Dla tych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny uzgadniane indywidualnie do potrzeb.
ZASKAKUJĄCO WYSOKIE RABATY!!!!
zwiń