Noclegi Spoko

Od 20 zł

Mąchocice Kapitulne
ul. Dolna 102
26-001 Masłów
Góry Świętokrzyskie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy tanie pokoje – ceny zaczynają się już od 20 zł (od osoby) za dobę. Proponujemy noclegi w bardzo dobrych warunkach – są to pokoje dwu-, trzy- oraz czteroosobowe – wszystkie z łazienkami. Nasze noclegi stanowią doskonałą propozycję dla turystów, którzy szukają spokojnego i cichego otoczenia na wypoczynek w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Wiele szlaków pieszych czyni nasze kwatery do wynajęcia doskonałą bazą, z której codziennie można wyruszać na wycieczki. Z myślą o turystach, przygotowaliśmy szereg udogodnień w każdym pokoju znajduje się telewizor, lodówka oraz czajnik. Zapewniamy też bezpłatny dostęp do internetu.Oraz duży bezpłatny parking . ZADZWOŃ 667 111 637
czytaj więcej

Oferujemy tanie pokoje – ceny zaczynają się już od 20 zł (od osoby) za dobę. Proponujemy noclegi w bardzo dobrych warunkach – są to pokoje dwu-, trzy- oraz czteroosobowe – wszystkie z łazienkami.

Nasze noclegi stanowią doskonałą propozycję dla turystów, którzy szukają spokojnego i cichego otoczenia na wypoczynek w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Wiele szlaków pieszych czyni nasze kwatery do wynajęcia doskonałą bazą, z której codziennie można wyruszać na wycieczki.


Z myślą o turystach, przygotowaliśmy szereg udogodnień w każdym pokoju znajduje się telewizor, lodówka oraz czajnik. Zapewniamy też bezpłatny dostęp do internetu.Oraz duży bezpłatny parking .


ZADZWOŃ 667 111 637 I ZAREZERWUJ NOCLEG

Od naszego obiektu do ścisłego centrum Kielc jest zaledwie 11 km. Stąd też blisko do wielu szlaków pieszych oraz mnóstwa atrakcji turystycznych.


W mieście zlokalizowanych jest wiele atrakcji które warto zwiedzić. Ciekawe propozycje znajdą tu zarówno fani górskich wycieczek, jak również rodzice z dziećmi, a także seniorzy. Na uwagę z zasługują perły architektury. Należy do nich m.in. sanktuarium w Kałkowie-Godowie, które nazywane jest Golgotą Wschodu, gdyż upamiętnia męczeńskie losy Polaków.

Świętokrzyskie to także mnóstwo interesujących szlaków górskich. Najdłuższy z nich, który zlokalizowany jest pomiędzy wsiami Gołoszyce i Kuźniaki, liczy 92 kilometry. Popularnością wśród turystów cieszy się również rozpoczynający się w Chęcinach szlak czerwony. Można nim dotrzeć m.in. do Jaskini Raj lub do leśnego rezerwatu przyrody o nazwie Góra Zelejowo. Punktów wartych uwagi jest wiele, dlatego należy zaplanować przynajmniej tygodniowy wypoczynek. Jeśli chcesz znaleźć pensjonaty Kielce i okolice to doskonała baza noclegowa.

Atrakcje dla dzieci
Planując codzienne trasy, nie sposób ominąć Muzeum Zabawek i Zabawy. Warto też udać się do Parku Rozrywki i Miniatur, w którym można zobaczyć eksponaty zrealizowane w skali 1:25. Spośród ciekawych modeli warto wyróżnić m.in. Krzywą Wieżę w Pizie, Statuę Wolności, Biały Dom. Dobrym pomysłem na wycieczkę z dzieckiem jest wizyta w Pacanowie, mieście Koziołka Matołka – znanego bohatera bajek.

Komfortowy wypoczynek w przystępnej cenie
Świętokrzyskie to idealna lokalizacja na urlop. Żeby spokojnie pozwiedzać ciekawe miejsca, potrzeba co najmniej kilku dni. To doskonała baza, z której codziennie można wyruszać na wycieczki.

zwiń

Zobacz również