NussDom

Od 100 zł

Sasek Mały 11B
12-100 Szczytno
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Szukacie miejsca do wyciszenia się lub aktywnego wypoczynku? Zastanawiacie się jak spędzić wolny weekend? Wypoczynek na łonie natury sprawia Wam dużą przyjemność? Jeśli tak Nussdom to odpowiednie miejsce!!!     Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się nad jeziorem Sasek w miejscowości Sasek Mały na Mazurach. Dzięki bliskości z naturą, można poznać zwyczaje wielu zwierząt lub zwiedzić blisko umiejscowione zabytki. Ponadto Mazury są bogate w liczne, malownicze jeziora i stawy, zatem każdy pasjonat wędkarstwa wspaniale się tu odnajdzie! NussDom, otoczony jest ogromną ilością lasów. Prowincjonalna okolica, swojskie klimaty, świeże powietrze, niepowtarzalne widoki oraz wiele innych atrakcji sprawi, że także rodzice i opiekuni będą zadowoleni. Zapewniamy,
czytaj więcej

 

Szukacie miejsca do wyciszenia się lub aktywnego wypoczynku? Zastanawiacie się jak spędzić wolny weekend? Wypoczynek na łonie natury sprawia Wam dużą przyjemność?

Jeśli tak Nussdom to odpowiednie miejsce!!!
 

 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się nad jeziorem Sasek w miejscowości Sasek Mały na Mazurach. Dzięki bliskości z naturą, można poznać zwyczaje wielu zwierząt lub zwiedzić blisko umiejscowione zabytki. Ponadto Mazury są bogate w liczne, malownicze jeziora i stawy, zatem każdy pasjonat wędkarstwa wspaniale się tu odnajdzie! NussDom, otoczony jest ogromną ilością lasów. Prowincjonalna okolica, swojskie klimaty, świeże powietrze, niepowtarzalne widoki oraz wiele innych atrakcji sprawi, że także rodzice i opiekuni będą zadowoleni. Zapewniamy, że czas spędzony w „Dolinie Bobrów” dostarczy Państwu niesamowitych wspomnień i wrażeń.

 

Nasz drewniany dom jest dostępny przez cały rok. Może pomieścić 8-10 osób.
Znajdują się w nim 3 pokoje 2-osobowe z prysznicem i wc oraz 1 pokój dla 2-4 osób z dużym balkonem, prysznicem i wc. Ponadto jest duża kuchnia z przyległym tarasem i widokiem na jezioro.
Prywatne miejsce na grilla nieopodal jeziora zapewnia wspaniałe możliwości rekreacyjne.  

zwiń

Zobacz również