Ośrodek Wypoczynkowy Azalia

Od 35 zł

Karpacz
ul. Kościelna 6
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy! Nasz obiekt Azalia Karpacz znajduję się w Karpaczu i oferuję bezpłatne WiFi, prywatny parking oczywiście bezpłatny oraz cudowny widok na miasto. Wszystkie opcję zakwaterowania wyposażone są w TV z płaskim ekranem, balkon, łazienka z prysznicem oraz suszarka do włosów. W obiekcie śmiało nasi Goście mogą pobrać w bilard. W pobliżu obiektu Azalia Karpacz znajdują się liczne atrakcje, takie jak Tor Saneczkowy, Letni tor saneczkowy Kolorowa i Park Rozrywki Kulak Paark. Najbliższe lotnisko, Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, znajduje się 87 km od obiektu Azalia Karpacz.
czytaj więcej


Serdecznie zapraszamy!
Nasz obiekt Azalia Karpacz znajduję się w Karpaczu i oferuję bezpłatne WiFi, prywatny parking oczywiście bezpłatny oraz cudowny widok na miasto.
 Wszystkie opcję zakwaterowania wyposażone są w TV z płaskim ekranem, balkon, łazienka z prysznicem oraz suszarka do włosów. W obiekcie śmiało nasi Goście mogą pobrać w bilard.
W pobliżu obiektu Azalia Karpacz znajdują się liczne atrakcje, takie jak Tor Saneczkowy, Letni tor saneczkowy Kolorowa i Park Rozrywki Kulak Paark. Najbliższe lotnisko, Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, znajduje się 87 km od obiektu Azalia Karpacz.

zwiń

Zobacz również