Ośrodek Wypoczynkowy Lissa

Od 50 zł

Łężyce 71 A
57-340 Duszniki - Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek w Górach Stołowych! Ośrodek Wypoczynkowy Lissa znajduje się w miejscowości Łężyce, która leży na południowo zachodnich zboczach Narożnika. Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia - z daleka od zgiełku miasta, a blisko szlaków turystycznych i Parku Narodowego Gór Stołowych.   Do Państwa dyspozycji oddajemy 170 miejsc noclegowych. Posiadamy pokoje 2-4 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor. Oferujemy smaczne, domowe posiłki. Poza piękną salą jadalną oraz świetlicą do Państwa dyspozycji udostępniamy wydzielone miejsce do grillowania oraz na ognisko. Naszym gościom udostępniamy darmowy, monitorowany oraz ogrodzony parking dla samochodów osobowych i autokarów. Serdecznie zapraszamy
czytaj więcej

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek w Górach Stołowych! Ośrodek Wypoczynkowy Lissa znajduje się w miejscowości Łężyce, która leży na południowo zachodnich zboczach Narożnika. Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia - z daleka od zgiełku miasta, a blisko szlaków turystycznych i Parku Narodowego Gór Stołowych.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 170 miejsc noclegowych. Posiadamy pokoje 2-4 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor. Oferujemy smaczne, domowe posiłki.

Poza piękną salą jadalną oraz świetlicą do Państwa dyspozycji udostępniamy wydzielone miejsce do grillowania oraz na ognisko. Naszym gościom udostępniamy darmowy, monitorowany oraz ogrodzony parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu na wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe. Zorganizujemy dla Państwa każde wydarzenie rodzinne m. in. komunie, chrzciny, wesele czy też imprezy integracyjne.

Przyjmujemy:

  • grupy zorganizowane (kolonie, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne, biura podróży)

  • gości indywidualnych, pobyty rodzinne

  • organizujemy  przyjęcia okolicznościowe (wesela, chrzciny, komunie, przyjęcia pożegnalne itd.)

  • jesteśmy wieloletnim partnerem Biur Podróży - chętnie nawiązujemy współpracę!

Dążymy do tego abyście czuli się Państwo u nas jak w domu....

 

Do zobaczenia!

zwiń

Zobacz również