Patio Apartamenty

Od 50 zł
Patio Apartamenty w miejscowości Gdańsk
Google Ads 300x250

Gdańsk
ul. Św.Ducha 91/95 2
80-834 Gdańsk
Trójmiasto
zobacz na mapie

Opis

Patio Apartamenty Gdańsk  oferuje noclegi z widokiem na Motławę. Apartament posiada 8 pokoi. Apartamenty w Gdańsku zapewniają komfortowy pobyt osobom będącym w podróży służbowej i rodzinom pragnącym wypoczynku. Są przeznaczone dla osób ceniących ciekawą architekturę i wykończenie, szukających wyjątkowej alternatywy dla hotelu.Apartament typu Superior Design**** o powierzchni 40 m2 usytuowany  centrum Gdańsk, przy ul. Św. Ducha. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni oraz łazienki. Wyposażony jest w klimatyzację. Apartament Strakowscy przeznaczony jest dla 4 osób z możliwością dostawienia łóżka dla piątej osoby (dopłata 60 pln/doba). Apartament wyposażony jest w sejf oraz bezpłatny Internet Wi-Fi.COMFORT *** to nowoczesny, jednocześnie niebanalny styl
czytaj więcej

Patio Apartamenty Gdańsk  oferuje noclegi z widokiem na Motławę. Apartament posiada 8 pokoi. 

Apartamenty w Gdańsku zapewniają komfortowy pobyt osobom będącym w podróży służbowej i rodzinom pragnącym wypoczynku. Są przeznaczone dla osób ceniących ciekawą architekturę i wykończenie, szukających wyjątkowej alternatywy dla hotelu.

Apartament typu Superior Design**** o powierzchni 40 m2 usytuowany  centrum Gdańsk, przy ul. Św. Ducha. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni oraz łazienki. Wyposażony jest w klimatyzację. Apartament Strakowscy przeznaczony jest dla 4 osób z możliwością dostawienia łóżka dla piątej osoby (dopłata 60 pln/doba). Apartament wyposażony jest w sejf oraz bezpłatny Internet Wi-Fi.

COMFORT *** to nowoczesny, jednocześnie niebanalny styl wykończenia wnętrza oraz wyposażenia Apartamentów Patio.

DESIGN **** to eleganckie wnętrza zaaranżowane z pomysłem, które opowiedzą ciekawą związana z Gdańskiem historię.

SUPER DESIGN ***** to zupełnie odmienne podejście do aranżacji wnętrz, które łączy piękno, harmonię oraz sztukę.

Ekskluzywne apartamenty PATIO charakteryzują się wysoką jakością wykończenia oraz doskonałą lokalizacją.  Każdy apartament cechuje niebanalna stylistyka, nawiązująca do gdańskich korzeni.

zwiń

Zobacz również