Pensjonat Roh

Od 110 zł
Pensjonat Roh w miejscowości Wetlina
Google Ads 300x250

Wetlina 106
38-608 Wetlina
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Zanurz się w baśniowym świecie Wetliny w Bieszczadach. Zachwyci Cię ona zachwycającym pięknem dziewiczej natury, niezwykłą mocą ciszy i spokoju oraz wyjątkową elegancją. Nie zwlekaj. Całoroczny pensjonat Roh czeka na Ciebie! Nasz wyjątkowy pensjonat położony jest w Wetlinie, 6 km od Połoniny Wetlińskiej i 8 km od schroniska Chatka Puchatka. Wspaniałe usytuowanie obiektu pozwoli Ci podziwiać wszystkie szczyty doliny Wetliny, co oderwie Cię od problemów i rutyny dnia codziennego.   Nasz obiekt wypoczynkowy wyróżnia się spośród innych propozycji klasyczną aranżacją, klimatycznymi motywami i antycznymi meblami. Oferujemy pokoje przeznaczone dla 2, 3 i 4 osób z wyposażeniem i możliwością dostawki. Nasi
czytaj więcej

Zanurz się w baśniowym świecie Wetliny w Bieszczadach. Zachwyci Cię ona zachwycającym pięknem dziewiczej natury, niezwykłą mocą ciszy i spokoju oraz wyjątkową elegancją. Nie zwlekaj. Całoroczny pensjonat Roh czeka na Ciebie!

Nasz wyjątkowy pensjonat położony jest w Wetlinie, 6 km od Połoniny Wetlińskiej i 8 km od schroniska Chatka Puchatka. Wspaniałe usytuowanie obiektu pozwoli Ci podziwiać wszystkie szczyty doliny Wetliny, co oderwie Cię od problemów i rutyny dnia codziennego.

 

Nasz obiekt wypoczynkowy wyróżnia się spośród innych propozycji klasyczną aranżacją, klimatycznymi motywami i antycznymi meblami.

Oferujemy pokoje przeznaczone dla 2, 3 i 4 osób z wyposażeniem i możliwością dostawki. Nasi goście mogą korzystać z wielu udogodnień takich jak:
- pokoje z łazienkami,
- gabinet kosmetyczny,
- taras,
- sala zabaw,
- bilard,
- mini siłownia,
- biblioteka,

- salon z fortepianem,
- ogród,
- miejsce na ognisko/grilla,
- pokój gier,
- przechowalnia sprzętu narciarskiego,
- strzeżony parking,
- bezpłatny dostęp do Internetu.

W cenę wliczone jest śniadanie. Do wyboru gości jest śniadanie kontynentalne, wegetariańskie, wegańskie, w formie bufetu. Komunikujemy się w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim. Zwierzęta nie są akceptowane.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych usług jak:
- codzienne sprzątanie,
- prasowanie,
- masaż,
- zaplecze bankietowe/konferencyjne,
- piesze wycieczki,
- wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach,
- wieczory tematyczne z kolacją.

 

zwiń

Zobacz również