Gospodarstwo Pod Bocianim Gniazdem

Od 35 zł

Konopne 25
25-550 Werbkowice
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Gospodarstwo Pod Bocianim Gniazdem zlokalizowane w miejscowości Konopne, serdecznie zaprasza na wypoczynek o każdej porze roku! Gwarantujemy wypoczynek w otoczeniu pięknej, wiejskiej przyrody w ciszy i spokoju. To doskonała oferta dla rodzin z dziećmi, firm, pracowników oraz osób indywidualnych.   Do dyspozycji gości oddajemy: 2 pokoje 2 i 3-osobowe oraz 1 pokój 5-osobowy. Dwie kuchnie do samodzielnego przyrządzania posiłków oraz dwie łazienki z prysznicem. W pokojach znajduje się telewizja i WiFi. Ponadto posiadamy dwa osobne apartamenty składające się z kuchni, łazienki, pokoju dwuosobowego i salonu, który może pełnić funkcję sypialną. Kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową oraz niezbędne sprzęty i naczynia. Łazienka z
czytaj więcej

 

Gospodarstwo Pod Bocianim Gniazdem zlokalizowane w miejscowości Konopne, serdecznie zaprasza na wypoczynek o każdej porze roku! Gwarantujemy wypoczynek w otoczeniu pięknej, wiejskiej przyrody w ciszy i spokoju. To doskonała oferta dla rodzin z dziećmi, firm, pracowników oraz osób indywidualnych.

 

Do dyspozycji gości oddajemy: 2 pokoje 2 i 3-osobowe oraz 1 pokój 5-osobowy. Dwie kuchnie do samodzielnego przyrządzania posiłków oraz dwie łazienki z prysznicem. W pokojach znajduje się telewizja i WiFi.

Ponadto posiadamy dwa osobne apartamenty składające się z kuchni, łazienki, pokoju dwuosobowego i salonu, który może pełnić funkcję sypialną. Kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową oraz niezbędne sprzęty i naczynia. Łazienka z prysznicem.

Świetnym miejscem na wypoczynek będzie rozległy ogród z przestrzenią do palenia ogniska i grillowania. Dla dzieci plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, domkiem na kurzych łapkach i huśtawkami. Na podwórku możliwość parkowania samochodów oraz zostawiania sprzętu.

Ciekawą atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych jest liczna hodowla kurek ozdobnych. Gospodarze są także zapalonymi pszczelarzami - Gości zapraszamy na degustację miodu.

Atrakcje w pobliżu:

  • bardzo ciekawą atrakcją jest tematyczna "Wioska Gotów" położona w miejscowości Kotorów ok. 1.5 km.

  • pobliskie lasy w sezonie pełne są grzybów i jagód

  • rzeka Huczwa z kąpieliskiem, zachęca do wędkowania

  • miłośnicy aktywnego wypoczynku do dyspozycji mają trasę kajakową i rowerową

  • nieopodal znajduje się stadnina koni, z możliwością jazdy konnej dla dorosłych i dla dzieci.

Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia (po wcześniejszym uzgodnieniu z Gospodynią). Domowe jedzenie przygotowywane na bazie naturalnych, swojskich produktów z pewnością Państwu przypadnie do gustu. Oferujemy mięso, domowe wędliny, sery, jaja od własnych kur.

Naszym atutem jest lokalizacja, wioska stanowi świetną bazę wypadową na Ukrainę.

 

zwiń

Zobacz również