Pokoje Gościnne ARTIS

Od 35 zł

Zamość
ul. Sitaniec 1
22-400 Zamość
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

                        Pokoje Gościnne ARTIS, to luksusowe pokoje i mieszkania do wynajęcia, które znajdują się na obrzeżach Zamościa przy ****ARTIS Hotel&SPA.   Oferujemy Państwu komfortowe noclegi w pokojach 1 i 2-osobowych oraz mieszkaniach dla rodzin. Prócz przyjemnych warunków mamy również przyjemne ceny. Gościom zapewniamy m.in. bezpłatną możliwość bezpeicznego parkowania oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Cały nasz obiekt jest monitorowany. Dysponujemy: - 1-osobowymi pokojami z łazienką z prysznicem, - 2-osobowymi pokojami z łazienką z prysznicem, - 2-pokojowymi mieszkaniami: salon z kącikiem kawowym, sypialnia oraz łazienka z prysznicem - 2-pokojowymi rodzinnymi mieszkaniami
czytaj więcej
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokoje Gościnne ARTIS, to luksusowe pokoje i mieszkania do wynajęcia, które znajdują się na obrzeżach Zamościa przy ****ARTIS Hotel&SPA.
 
Oferujemy Państwu komfortowe noclegi w pokojach 1 i 2-osobowych oraz mieszkaniach dla rodzin. Prócz przyjemnych warunków mamy również przyjemne ceny. Gościom zapewniamy m.in. bezpłatną możliwość bezpeicznego parkowania oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Cały nasz obiekt jest monitorowany.

Dysponujemy:
- 1-osobowymi pokojami z łazienką z prysznicem,
- 2-osobowymi pokojami z łazienką z prysznicem,
- 2-pokojowymi mieszkaniami: salon z kącikiem kawowym, sypialnia oraz łazienka z prysznicem
- 2-pokojowymi rodzinnymi mieszkaniami z łazienką z prysznicem.

Przy dłuższych pobytach istneije możliwość negocjacji cen.

Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również