Pokoje Gościnne DALIA

Od 35 zł

Toruń
ul. Lubelska 13
87-100 Toruń
Kujawy
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

"Dalia" to hotelik rodzinny oddany do użytku w sierpniu 2004 roku. Oferujemy tanie noclegi w spokojnej okolicy Torunia i wypoczynek w doskonałych warunkach.   Wszystkie pokoje w naszej ofercie mają własne łazienki, a pokoje na pietrze również balkony. We wszystkich pokojach są telewizory oraz dostęp do sieci internet. Na każdym pietrze do dyspozycji gości pozostaje urządzona i wyposażona kuchnia, gdzie można zrobić kawę i herbatę lub przygotować coś na ciepło.    "Dalia" położona jest na cichym i spokojnym osiedlu, niedaleko największego w Toruniu centrum handlowego "Carrefour". Dojazd samochodem do centrum miasta trwa 10 minut, a autobusem 20 min.    Na
czytaj więcej

"Dalia" to hotelik rodzinny oddany do użytku w sierpniu 2004 roku.

Oferujemy tanie noclegi w spokojnej okolicy Torunia i wypoczynek w doskonałych warunkach.
 
Wszystkie pokoje w naszej ofercie mają własne łazienki, a pokoje na pietrze również balkony. We wszystkich pokojach są telewizory oraz dostęp do sieci internet. Na każdym pietrze do dyspozycji gości pozostaje urządzona i wyposażona kuchnia, gdzie można zrobić kawę i herbatę lub przygotować coś na ciepło. 
 
"Dalia" położona jest na cichym i spokojnym osiedlu, niedaleko największego w Toruniu centrum handlowego "Carrefour". Dojazd samochodem do centrum miasta trwa 10 minut, a autobusem 20 min. 
 
Na terenie posesji znajduje się również parking, który może pomieścić 10 samochodów i jest bezpłatny. Teren posesji jest ogrodzony.
 
"Dalia" posiada w ofercie pokoje 2, 3, 4 - osobowe i jeden apartament 7 osobowy.
 
Wszystkie pokoje mają łazienki, a pokoje na piętrze balkony.
 
W pokojach są telewizory i dostęp do sieci internetowej. 
 
Na każdym piętrze jest urządzona i wyposażona kuchnia przeznaczona wyłącznie dla gości. Można tam zrobić kawę i herbatą oraz przygotować coś na ciepło.
zwiń