Pokoje Gościnne DALIA

Od 85 zł

Pokoje Gościnne DALIA

Pokoje Gościnne DALIA w miejscowości Toruń
Google Ads 300x250

Opis

Dalia pokoje gościnne zaprasza! Oferujemy tanie noclegi w spokojnej okolicy Torunia i wypoczynek w doskonałych warunkach. Wszystkie pokoje w naszej ofercie mają własne łazienki, a pokoje na piętrze również balkony. We wszystkich pokojach są telewizory oraz dostęp do sieci internet. Na każdym piętrze do dyspozycji gości pozostaje urządzona i wyposażona kuchnia, gdzie można zrobić kawę i herbatę lub przygotować coś na ciepło. 

"Dalia" położona jest na cichym i spokojnym osiedlu, niedaleko największego w Toruniu centrum handlowego "Carrefour". Dojazd samochodem do centrum miasta trwa 10 minut, a autobusem 20 min.  Na terenie posesji znajduje się również parking, który może pomieścić 10 samochodów i jest bezpłatny. Teren posesji jest ogrodzony.
"Dalia" posiada w ofercie pokoje 2, 3, 4 - osobowe i jeden apartament 7 osobowy.
   Wszystkie pokoje mają łazienki, a pokoje na piętrze balkony.    W pokojach są telewizory i dostęp do sieci internetowej.     Na każdym piętrze jest urządzona i wyposażona kuchnia przeznaczona wyłącznie dla gości. Można tam zrobić kawę i herbatą oraz przygotować coś na ciepło.