Pokoje Gościnne Ewa

Od 35 zł

Karpacz
ul. Dolna 20A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne EWA. Budynek położony jest w centrum miasta w spokojnym miejscu, blisko lasu. Z okien naszego domu podziwiać można panoramę Karkonoszy.   Dysponujemy pokojami 1, 2 i 3 osobowymi. W każdym pokoju znajduje się łazienka i TELEWIZOR LCD HD oraz TELEWIZJA CYFROWA. Do dyspozycji Gości są dwa w pełni wyposażone aneksy kuchenne (lodówka,kuchenka,naczynia) w których można przygotowac posiłki (śniadania,obiady,kolaje). W pensjonacie znajduje się bezpłatny internet bezprzewodowy. Dla relaksu proponujemy miejsce na grila w ogrodzie oraz dwa tarasy z których pieknie widać góry.                                   
czytaj więcej
Pokoje Gościnne EWA.
Budynek położony jest w centrum miasta w spokojnym miejscu, blisko lasu. Z okien naszego domu podziwiać można panoramę Karkonoszy.
 
Dysponujemy pokojami 1, 2 i 3 osobowymi. W każdym pokoju znajduje się łazienka i TELEWIZOR LCD HD oraz TELEWIZJA CYFROWA. Do dyspozycji Gości są dwa w pełni wyposażone aneksy kuchenne (lodówka,kuchenka,naczynia) w których można przygotowac posiłki (śniadania,obiady,kolaje). W pensjonacie znajduje się bezpłatny internet bezprzewodowy. Dla relaksu proponujemy miejsce na grila w ogrodzie oraz dwa tarasy z których pieknie widać góry.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
              
zwiń

Zobacz również