Pokoje Gościnne w Gdańsku

Od 40 zł

Pokoje Gościnne w Gdańsku

Pokoje Gościnne w Gdańsku w miejscowości Gdańsk
Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w Gdańsku zapraszamy

Dysponujemy komfortowymi pokojami 2, 3, 4, 5 osobowych z łazienkami oraz aneksem kuchennym.

Dostęp do internetu.

Dodatkowo bezpłatny parking, miejsce na grilla i ognisko, ogrodu z oczkiem wodnym, leżaki, gry w możliwość gry w siatkówkę oraz placu zabaw dla dzieci.
Noclegi blisko centrum: do centrum Gdańska 5 minut samochodem i 10 minut do plaży na Stogach.

Serdecznie zapraszamy

Gdańsk jest miastem, który obfituje w liczne zabytki architektury. Odwiedzane atrakcje gdańskie  zachwycają swoim architektonicznym pięknem, ale również pozwalają odpocząć na piaszczystych plażach oraz w licznych tu restauracjach i pubach. Znajdziemy tu również miejsca gdzie króluje muzyka i imprezowy nastrój oraz tereny dla organizowanych tu imprez kulturalnych i sportowych.

Jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc dla miasta jest ulica Długa zamieszkiwana niegdyś przez bogatych i wpływowych mieszczan oraz gotycko-renesansową budowlą Ratusza. Z około 50 m wieży, udostępnionej do zwiedzania w sezonie letnim, roztacza się wspaniała panorama miasta.

Długie Pobrzeże to nadwodny deptak i idealne miejsce na spacery pozwalające obserwować przepływające statki oraz kolejny z kluczowych rejonów i atrakcji Gdańska. Przez stojącą tu Bramę Mariacką wchodzimy z Pobrzeża w najbardziej zachwycającą uliczkę, czyli ulicę Mariacką. Bursztynowa uliczka prowadzi do Bazyliki Mariackiej, która jest wspaniałym przykładem sztuki gotyckiej.