Hostel 365

Od 40 zł

Hostel 365

Hostel 365 w miejscowości Poznań
Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne na Nowosolskiej 1A znajdują się w spokojnej dzielnicy Poznania na Junikowie w odległości 6 km od centrum miasta z doskonałą komunikacją tramwajową i autobusową. Jest to świetna alternatywa dla drogiej oferty hotelowej oraz wieloosobowych pokoi hostelowych.
Oferujemy pokoje z łazienkami ,TV oraz szybkim internetem bezprzewodowym. Posiadamy 35 miejsc noclegowych. Na każdym piętrze naszego domu goście posiadają swobodny dostęp do wyposażonych aneksów kuchennych. Posiadamy parking na naszej posesji.
Pokoje gościnne na Nowosolskiej 1A w Poznaniu to Twój drugi dom!

Ważne:
Pokoje gościnne nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa oraz rzeczy wartościowych bądź pieniędzy pozostawionych prze gościa w pokoju lub samochodzie.Pokoje gościnne mogą odmówić przyjęcia gościa który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pokoi gościnnych lub wyrządził szkodę w mieniu naszego domu bądź gości albo szkodę na osób i gości , pracowników lub innych osób przebywających na terenie naszego domu.  Pokoje gościnne świadczą usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem pokoi   gościnnych i kwatery prywatnej.