POKOJE NAD MORZEM ANDALIA

Od 50 zł

POKOJE NAD MORZEM ANDALIA

POKOJE NAD MORZEM ANDALIA w miejscowości Krynica Morska
Google Ads 300x250

Opis

Noclegi blisko plaży Sztutowa zapraszamyPOKOJE NAD MORZEM ANDALIA  
Oferujemy komfortowe pokoje nad morzem w turystycznej miejscowości Sztutowo położonej nad Bałtykiem na pasie Mierzei Wiślanej. Oferujemy pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami, TV, lodówka oraz czajnik bezprzewodowy. Niektóre pokoje wyposażone są w aneksy kuchenne i balkony. Dodatkowo bezpłatny parking, internet Wi-Fi, wyposażona kuchnia, altana, grill oraz miejsce zabaw dla dzieci w ogrodzie.

NOCLEGI NAD MORZEM ANDALIAPokoje są zróżnicowane, niektóre posiadają balkony i aneksy kuchenne.
Obiekt jest przyjazny dzieciom, położony z dala od głównej ulicy. Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy ogrodzony, zielony teren, w którym jest dużo miejsca do biegania, plac zabaw, hamak oraz trampolina.Noclegi nad morzem z dziećmi Zapraszamy rodziny z dziećmi przed wakacjami i po wakacjach po niższych przedsezonowych cenach!!
Obiekt usytuowany jest w dogodnej lokalizacji, blisko do sklepów, marketu POLO,  restauracji, pizzerii, placu zabaw, przystani jachtowej, przystanku PKS oraz kolejki wąskotorowej. W kilka minut nasi Goście znajdą się przy przystanku pojazdów Meleks, które dowożą turystów do plaży.Sztutowo wyróżnia się walorami przyrodniczo-krajobrazowymi. Czyste, szerokie plaże morskie, las z przewagą drzewostanu sosnowego, obfitość wód, a także największy rezerwat czapli siwej.
Cena uzależniona jest od terminu, długości pobytu oraz ilości osób w pokoju i waha się w przedziale 50-75 zł. od osoby. W naszej ofercie posiadamy również tańsze pokoje do współdzielonej łazienki (2 pokoje do 1 łazienki)