Pokoje Gościnne Paula

Od 35 zł

Kudowa-Zdrój
ul. T. Kościuszki 40a
57-350 Kudowa - Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Planujesz wyjazd w Góry Stołowe? Pragniesz aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych? Zapraszamy do Kudowy – Zdrój tu czekają na Państwa Pokoje Gościnne Paula. Dom położony jest blisko centrum, podnóża Góry Parkowej, zaledwie 300 m od Parku Zdrojowego.     Oferujemy 2 pokoje 3/4 osobowe wyposażone w: aneks kuchenny (lodówka, mikrofalówka, czajnik i maszynka elektryczna oraz zestaw naczyń) jadalnia łazienka (prysznic, umywalka, wc) niezależne wejście dla gości tv kablową radio Kudowa-Zdrój to doskonała baza wypadowa w Góry Stołowe. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno będą zadowolone z możlowści jakie oferuje miasto i okolica. Liczne szlaki pieszcze, rowerowe, parki linowe,
czytaj więcej

 

Planujesz wyjazd w Góry Stołowe? Pragniesz aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych? Zapraszamy do Kudowy – Zdrój tu czekają na Państwa Pokoje Gościnne Paula. Dom położony jest blisko centrum, podnóża Góry Parkowej, zaledwie 300 m od Parku Zdrojowego.
 

 

Oferujemy 2 pokoje 3/4 osobowe wyposażone w:

  • aneks kuchenny (lodówka, mikrofalówka, czajnik i maszynka elektryczna oraz zestaw naczyń)

  • jadalnia

  • łazienka (prysznic, umywalka, wc)

  • niezależne wejście dla gości

  • tv kablową

  • radio

Kudowa-Zdrój to doskonała baza wypadowa w Góry Stołowe. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno będą zadowolone z możlowści jakie oferuje miasto i okolica. Liczne szlaki pieszcze, rowerowe, parki linowe, wyciągi i trasy narciarstwa biegowego. Nieopodal obiektu, w dzielnicy Czermn znajduje się kaplica czaszek, ruchoma szopka, Szlak Ginących Zawodów i mini Zoo.

Atrakcje w centrum:
- AquaPark "Wodny Świat",
- Muzeum Zabawek "Bajka",
- Muzeum żaby,
- Źródełko Maryi,
- Park linowy.

Atrakcje turystyczne w bliskiej okolicy:
- Góry Stołowe (Szczeliniec),
- Błędne skały,
- Skalne grzyby,
- Uzdrowiska Kudowa, Duszniki i Polanica,
- Kłodzko z Twierdzą i podziemną trasą.

zwiń

Zobacz również