Przystanek Wetlina

Od 50 zł

Wetlina 39/1
38-608 Wetlina
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Serdecznie zapraszam do obiektu Przystanek Wetlina w Wetlinie. W pobliżu wejścia na szlaki górskie np. Rabia Skała, Połonina Wetlińska, Przełęcz Orłowicza, Rawka duża i Rawka Mała. Szlaki te łączą się często z innymi, dzięki czemu spacery po górach są bardziej urozmaicone.   Dzięki doskonałemu położeniu w samym sercu Bieszczad, stanowi doskonały punkt wypadowy w pobliskie góry.? Wetlina to niewielka wieś w Bieszczadach nad potokiem Wetlinka.     Obok obiektu jadłodajnie z możliwością zamówienia śniadań, sklep spożywczy, kościół, przystanek autobusowy oraz inne restauracje.    Zapraszamy Państwa do naszego pięknego mieszkania z pełnym wyposażeniem kuchennym    Do Państwa dyspozycji oddajemy w
czytaj więcej
 
Serdecznie zapraszam do obiektu Przystanek Wetlina w Wetlinie. W pobliżu wejścia na szlaki górskie np. Rabia Skała, Połonina Wetlińska, Przełęcz Orłowicza, Rawka duża i Rawka Mała. Szlaki te łączą się często z innymi, dzięki czemu spacery po górach są bardziej urozmaicone.
 
Dzięki doskonałemu położeniu w samym sercu Bieszczad, stanowi doskonały punkt wypadowy w pobliskie góry.? Wetlina to niewielka wieś w Bieszczadach nad potokiem Wetlinka.
 
 
Obok obiektu jadłodajnie z możliwością zamówienia śniadań, sklep spożywczy, kościół, przystanek autobusowy oraz inne restauracje. 
 
Zapraszamy Państwa do naszego pięknego mieszkania z pełnym wyposażeniem kuchennym
 
 Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni umeblowane studio z sypialnią z TV i WIFI. Wyposażoną kuchnie z podstawowym sprzętem kuchennym, gdzie można przygotowywać nie tylko śniadania, ale również dwudaniowe obiady. Łazienka z prysznicem, toaletą i umywalką.
 
Dodatkowo dużym atutem jest to, że nasz Przystanek Wetlina posiada własny, duży i zadaszony taras. Wejście do mini mieszkania jest oddzielne i nie sąsiaduje z innymi gośćmi. Miejsce postojowe znajduje się na terenie posesji obok budynku mieszkalnego.
 
Zapraszam serdecznie Państwa na wspaniały wypoczynek w samo serce Bieszczad do obiektu Przystanek Wetlina
 
Atrakcje najbliższej okolicy
-bogata sieć pieszych, konnych, rowerowych szlaków turystycznych
-możliwość wycieczek po Bieszczadzkim Parku Narodowym, Ciśniańsko-Wetlińskim Parku Krajobrazowym i Parku Krajobrazowym Doliny Sanu
-konie
-quady, skutery
-rowery
-wyciąg narciarski
-przejazdy ciuchcią bieszczadzką (od maja do października)
-basen 
-leśne mini zoo
-koncerty
zwiń

Zobacz również