Rodzinny dom z Bali

Karpacz
ul. Wilcza 6
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Rodzinny dom z Bali jest usytuowany w Karpaczu, 1 km od wyciągu narciarskiego Kolorowa oraz 2,2 km od wyciągu narciarskiego Kopa, i oferuje sprzęt do grillowania. We wszystkich pomieszczeniach Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Na miejscu znajduje się też bezpłatny parking prywatny. Wszystkie apartamenty obejmują jadalnię i część wypoczynkową. Niektóre z nich dysponują tarasem lub balkonem. Do dyspozycji Gości jest kuchnia z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, lodówką, płytą kuchenną, ekspresem do kawy i czajnikiem. W apartamentach mieści się również łazienka z kapciami i suszarką do włosów. Pościel jest wliczona w cenę zakwaterowania. Rodzinny dom z Bali dysponuje ponadto tarasem. W
czytaj więcej

Rodzinny dom z Bali jest usytuowany w Karpaczu, 1 km od wyciągu narciarskiego Kolorowa oraz 2,2 km od wyciągu narciarskiego Kopa, i oferuje sprzęt do grillowania. We wszystkich pomieszczeniach Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Na miejscu znajduje się też bezpłatny parking prywatny.

Wszystkie apartamenty obejmują jadalnię i część wypoczynkową. Niektóre z nich dysponują tarasem lub balkonem. Do dyspozycji Gości jest kuchnia z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, lodówką, płytą kuchenną, ekspresem do kawy i czajnikiem. W apartamentach mieści się również łazienka z kapciami i suszarką do włosów. Pościel jest wliczona w cenę zakwaterowania.

Rodzinny dom z Bali dysponuje ponadto tarasem.

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Rodzinny dom z Bali jest oddalony o 2,2 km od parku wodnego Tropicana. Odległość od lotniska Wrocław-Strachowice wynosi 87 km. 

 

Mówimy w Twoim języku!

Obiekt Rodzinny dom z Bali obsługuje Gości Booking.com od 30 STY 2017.
Apartamenty: 3

zwiń

Zobacz również