Słoneczna Zagroda

Od 60 zł

Słoneczna Zagroda

Słoneczna Zagroda w miejscowości Łączna
Google Ads 300x250

Opis

Słoneczna Zagroda oferuje dla gości komfortowo wyposażone apartamenty, każdy z niezależnym wejściem. W skład każdego apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Sypialnia wyposażona jest w dwa lub trzy łóżka 90x200, które mogą być zestawione razem lub oddzielnie zależnie od potrzeb. W salonie znajduje się kanapa narożnikowa rozkłada się i zapewnia wygodne spanie 140x200cm dla dwóch osób. Maksymalna ilość osób w apartamencie nr 1 i 2 wynosi 5, w apartamencie nr 3 – 4 os.
Dodatkowo w okresie letnim można skorzystać z noclegów w tzw. domku holenderskim, wyposażonym w kuchnię, salon z jadalnią, dwie sypialnie, łazienkę z prysznicem i umywalką oraz osobne WC z umywalką. Maksymalna ilość miejsc noclegowych - 6, w jednej sypialni znajduje się podwójne łóżko a w drugiej dwa pojedyncze, w salonie kanapa rozkłada się oferując spanie dla dwóch osób. Wymiary domku 3,70x11 m
Telewizja satelitarna i bezprzewodowy internet oferowane są nieodpłatnie. Na ogrodzonym terenie wokół budynku mieszkalnego zapewniono bezpłatne miejsca parkingowe. Palenie tytoniu wewnątrz budynku jest niedozwolone.
Obiekt zlokalizowany jest we wsi Łączna w gminie Mieroszów, ten pofałdowany malowniczy teren, panoramiczne widoki, połacie lasów ze ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi, cisza, spokój i czyste rześkie powietrze sprzyjają wypoczynkowi o każdej porze roku. Łączna leży w obszarze Natura 2000.
Dodatkowym atutem jest położenie na skraju wsi z bezpośrednim dostępem do lasu. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne i ciekawe obiekty architektoniczne ulokowane na terenie Polski i Czech.
Posiadamy kozy i kury, które mają swój dom w nowo powstałych budynkach gospodarczych, do których przylega pastwisko - malownicza łąka.
Gospodarze zapraszają również do kontaktu ze zwierzętami domowymi, a szczególnie z przemiłymi kozami. Goście mogą brać udział w karmieniu i dojeniu kóz, lub po prostu spędzać z nimi czas. Kozy są bardzo towarzyskimi zwierzętami, każda ma swoje imię i każda ma inny charakter. Można również zakupić mleko i sery kozie wytwarzane przez gospodynię, świeże jajka od szczęśliwych kur oraz owoce i warzywa uprawiane metodami ekologicznymi, bez używania nawozów sztucznych i oprysków.
Jest możliwość korzystania z jazd konnych oferowanych w pobliskim gospodarstwie za dodatkową opłatą. Goście Słonecznej Zagrody proszeni są o zaznaczenie życzenia w momencie dokonywania rezerwacji, w celu uzgodnienia z właścicielami koni.