STAJNIA ZWIERZYNIEC

STAJNIA ZWIERZYNIEC w miejscowości Poznań
Google Ads 300x250

Zwierzyniec 3A
64-400 Międzychód
Wielkopolska
zobacz na mapie

Opis

Nasze gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Zwierzyniec znajduje się w Puszczy Noteckiej. Naszym głównym atutem jest organizacja wypoczynku na świeżym powietrzu.   Bliskość okolicznych jezior oraz nasz zarybiony stawek zachęca do połowów wszytstkich miłośników wędkarstwa.   Nasza stajnia oferuje naukę jazdy konnej od podstaw, jak i treningi dla jeźdżców zaawansowanych (zarówno dla dzieci i dorosłych).   Przepiękne okoliczne lasy są idealnym miejscem na przejażdżki konne oraz bryczką.   Dla najmłodszych oferujemy przejażdżki na kucykach, plac zabaw i inne atrakcje.   Zapewniamy wykwalifikowanego instruktora oraz miłą i serdeczną atmosferę dla całej rodziny.   Na terenie ośrodka znajdują się domki w stylu góralskim (8-osobowe)
czytaj więcej
Nasze gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Zwierzyniec znajduje się w Puszczy Noteckiej. Naszym głównym atutem jest organizacja wypoczynku na świeżym powietrzu.
 
Bliskość okolicznych jezior oraz nasz zarybiony stawek zachęca do połowów wszytstkich miłośników wędkarstwa.
 
Nasza stajnia oferuje naukę jazdy konnej od podstaw, jak i treningi dla jeźdżców zaawansowanych (zarówno dla dzieci i dorosłych).
 
Przepiękne okoliczne lasy są idealnym miejscem na przejażdżki konne oraz bryczką.
 
Dla najmłodszych oferujemy przejażdżki na kucykach, plac zabaw i inne atrakcje.
 
Zapewniamy wykwalifikowanego instruktora oraz miłą i serdeczną atmosferę dla całej rodziny.
 
Na terenie ośrodka znajdują się domki w stylu góralskim (8-osobowe) w pełni wyposażone.
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również