Strzelec Noclegi ze śniadaniem

Od 45 zł

Karpacz
ul. Nadrzeczna 2A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Strzelec położony w centralnej i cichej części Karpacza ma dla Państwa do zaoferowania pokoje 2, 3 osobowe z łazienką oraz dla rodzin 4 osobowe studio z łazienką i balkonem. Dla Gości jest udostępniany bezpłatny ogrodzony parking. Oferujemy dla Państwa noclegi ze śniadaniem, które serwowane są w postaci bufetu szwedzkiego. Co więcej u nas można skorzystać z wielu atrakcji jakimi są sauna fińska, siłownia, jacuzzi, lotki i piłkarzyki. Latem można w naszym ogrodzie spędzić miło czas przy grillu. Poza naszym obiektem znajduje się wiele pobliskich atrakcji, muzeum zabawek, spa z basenem, ścieżki rowerowe, wycieczki krajoznawcze, stoki narciarskie. 
czytaj więcej

 

Strzelec położony w centralnej i cichej części Karpacza ma dla Państwa do zaoferowania pokoje 2, 3 osobowe z łazienką oraz dla rodzin 4 osobowe studio z łazienką i balkonem. Dla Gości jest udostępniany bezpłatny ogrodzony parking.

Oferujemy dla Państwa noclegi ze śniadaniem, które serwowane są w postaci bufetu szwedzkiego.

Co więcej u nas można skorzystać z wielu atrakcji jakimi są sauna fińska, siłownia, jacuzzi, lotki i piłkarzyki.

Latem można w naszym ogrodzie spędzić miło czas przy grillu.

Poza naszym obiektem znajduje się wiele pobliskich atrakcji, muzeum zabawek, spa z basenem, ścieżki rowerowe, wycieczki krajoznawcze, stoki narciarskie. 

zwiń

Zobacz również