Świt Dobry

Od 90 zł

Strzebowiska 35
38-608 Wetlina
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Świt Dobry to gospodarstwo agroturystyczne położone w pięknej miejscowości Strzebowiska w malowniczych Bieszczadach. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu wyciągu narciarskiego, wypożyczalni quadów i stadniny koni. Z okien rozciąga się widok na pasmo połonin.   Nasi goście mają do dyspozycji 3 przytulne pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz salon z lodówką, czajnikiem bezprzewodowym, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, TV, radiem i zastawą stołową. W dwóch pokojach są łóżka małżeńskie, a w jednym dwa pojedyncze. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka oraz grillowania. Zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu.
czytaj więcej

Świt Dobry to gospodarstwo agroturystyczne położone w pięknej miejscowości Strzebowiska w malowniczych Bieszczadach.

Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu wyciągu narciarskiego, wypożyczalni quadów i stadniny koni. Z okien rozciąga się widok na pasmo połonin.

 

Nasi goście mają do dyspozycji 3 przytulne pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz salon z lodówką, czajnikiem bezprzewodowym, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy, TV, radiem i zastawą stołową.

W dwóch pokojach są łóżka małżeńskie, a w jednym dwa pojedyncze. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka oraz grillowania. Zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

zwiń

Zobacz również