Tanie Noclegi BINGO FORDOŃSKA

Od 35 zł

Bydgoszcz
ul. Fordońska 26A
85-085 Bydgoszcz
Kujawy
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Bydgoszcz od 30 zł za osobę, kwatery pracownicze, niedaleko Hali Łuczniczka i Tesco  Noclegi Bingo na ulicy Fordońskiej to możliwość przenocowania w dobrej lokalizacji za atrakcyjną cenę. Bardzo dobre położenie budynku zarówno dla pracowników, podróżnych czy studentów. W pobliżu Hala Łuczniczka, dworzec PKS, lotnisko, Tesco. Budynek posiada niestrzeżony parking.    Szczególnie polecamy jako kwatery pracownicze.   Pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe wyposażone w pojedyncze łóżka, szafę oraz stół z krzesłami. Dostęp do wspólnych łazienek, WC oraz kuchni. W cenę noclegu wliczony jest Internet, TV, poœciel i niestrzeżony parking.                
czytaj więcej

Bydgoszcz od 30 zł za osobę, kwatery pracownicze, niedaleko Hali Łuczniczka i Tesco 

Noclegi Bingo na ulicy Fordońskiej to możliwość przenocowania w dobrej lokalizacji za atrakcyjną cenę. Bardzo dobre położenie budynku zarówno dla pracowników, podróżnych czy studentów. W pobliżu Hala Łuczniczka, dworzec PKS, lotnisko, Tesco. Budynek posiada niestrzeżony parking. 
 
Szczególnie polecamy jako kwatery pracownicze.
 
Pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe wyposażone w pojedyncze łóżka, szafę oraz stół z krzesłami. Dostęp do wspólnych łazienek, WC oraz kuchni. W cenę noclegu wliczony jest Internet, TV, poœciel i niestrzeżony parking.
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń