Noclegi Pati

Od 35 zł

Bydgoszcz
ul. Zakątek 17
58-527 Bydgoszcz
Kujawy
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi Pracownicze Pati zapraszają na wygodny i tani nocleg w Bydgoszczy! Zapraszamy osoby, którym przyszło przebywać poza miejscem zamieszkania do naszego obiektu noclegowego przy ul. Zakątek 17.Naszymi atutami są konkurencyjne ceny oraz lokalizacja, które sytuują nas na czele ofert kwaterunkowych w Bydgoszczy.Przyjmujemy zarówno pracowników firm , jak również grupy zorganizowane, wycieczki i indywidualnych klientów. Oferujemy tanie noclegi w pokojach w pełni przystosowanych do codziennego użytkowania.Informacje dodatkowe - przy grupie 10-osobowej i dłuższym pobycie nocleg od 25PLN.Noclegi w centrum Bydgoszczy900 m od dworca PKP150 m autobus 541000 m PESA3 km Stary Rynek, Wyspa Młyńska i Opery Nowabezpłatne Wi-Fido dyspozycji kuchnia
czytaj więcej

Noclegi Pracownicze Pati zapraszają na wygodny i tani nocleg w Bydgoszczy! Zapraszamy osoby, którym przyszło przebywać poza miejscem zamieszkania do naszego obiektu noclegowego przy ul. Zakątek 17.

Naszymi atutami są konkurencyjne ceny oraz lokalizacja, które sytuują nas na czele ofert kwaterunkowych w Bydgoszczy.

Przyjmujemy zarówno pracowników firm , jak również grupy zorganizowane, wycieczki i indywidualnych klientów. Oferujemy tanie noclegi w pokojach w pełni przystosowanych do codziennego użytkowania.

Informacje dodatkowe - przy grupie 10-osobowej i dłuższym pobycie nocleg od 25PLN.

Noclegi w centrum Bydgoszczy

900 m od dworca PKP

150 m autobus 54

1000 m PESA

3 km Stary Rynek, Wyspa Młyńska i Opery Nowa

bezpłatne Wi-Fi

do dyspozycji kuchnia

zwiń

Zobacz również