Villa Gersona

Polanica-Zdrój
ul. Jaśminowa 8
57-320 Polanica - Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Villa Gersona znajduje się w samym centrum Polanicy ? Zdroju, 400 metrów od Parku Zdrojowego i Teatru. Jeśli nadchodzący urlop planujesz spędzić aktywnie, koniecznie odwiedź Góry Stołowe i zatrzymaj się u nas w Polanicy Zdroju! Miasto ma wiele do zaoferowania o każdej porze roku a nasza Villa zlokalizowana jest w centrum, co jest jej największym atutem.     Naszym Gościom oferujemy pokoje 1, 2 i 3 osobowe urządzone w pastelowych kolorach z bezpłatnym WiFi. Każy pokój posiada łazienkę i telewizor. Na miejscu dostępne są masaże oraz grota solna. Do dyspozycji Gości jest także zaplecze spa z sauną i wanna
czytaj więcej

 

Villa Gersona znajduje się w samym centrum Polanicy ? Zdroju, 400 metrów od Parku Zdrojowego i Teatru. Jeśli nadchodzący urlop planujesz spędzić aktywnie, koniecznie odwiedź Góry Stołowe i zatrzymaj się u nas w Polanicy Zdroju! Miasto ma wiele do zaoferowania o każdej porze roku a nasza Villa zlokalizowana jest w centrum, co jest jej największym atutem.

   

Naszym Gościom oferujemy pokoje 1, 2 i 3 osobowe urządzone w pastelowych kolorach z bezpłatnym WiFi. Każy pokój posiada łazienkę i telewizor. Na miejscu dostępne są masaże oraz grota solna. Do dyspozycji Gości jest także zaplecze spa z sauną i wanna z hydromasażem. Nasz personel chętnie zorganizuje zajęcia wodnego aerobiku i nordic walking w pięknej, górzystej okolicy. Na miejscu usytuowany jest bezpłatny parking prywatny. Ciepła kolorystyka wnętrza pokoi zapewnia przytulną atmosferę.

W ofercie:

Pokój Kamienny

Atutem tego pokoju jest jego wyjątkowość i niespotykana forma umeblowania. Łóżko i stoliki są wykonane z prawdziwego kamienia. Dla gości w każdym pokoju są ręczniki, własna łazienka, telewizor i dostęp do bezpłatnego internetu.

Pokój Dzikiej Przygody

Pokój w pięknych ciepłych pastelowych kolorach. W pokoju dla gości są ręczniki, własna łazienka, telewizor i dostęp do bezpłatnego internetu

Pokój Błękitny

W pokoju dla gości są ręczniki, własna łazienka, telewizor i dostęp do bezpłatnego internetu.

Pokoje Klasyczne

W pokojach klasycznych dla gości są ręczniki, własna łazienka, telewizor i dostęp do bezpłatnego internetu. Łóżka są pojedyńcze i podwójne wersalki.

 

Polanica - Zdrój położona jest w dolinie Bystrzycy Dusznickiej u podnóża masywu Piekielnej Góry. Polanica słynie z koncertów, targów turystycznych jak również z Międzynarodowego Turnieju Szachowego. Miasto dysponuje dobrą bazą leczniczą, turystyczną oraz rekreacyjną. Polanica Zdrój znana jest również z wielu imprez sportowych, gdzie propaguje się zdrową rywalizacje w zawodach biegowych czy rowerowych.

zwiń

Zobacz również