OSTOJA IDEA

Od 35 zł

Gietrzwałd
ul. Dolina Pasłęki 1
11-036 Gietrzwałd
Warmia
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ostoja idea to pomysł, sposób na życie.   Ostoja to miejsce, które łączy nasze pasje: zamiłowanie do przyrody i piękna. Piękna odkrywanego w prostych zjawiskach, rzeczach, przedmiotach - w ich kształtach, kolorach, fakturach... Ostoja to także miejsce warsztatów artystycznych, plenerów i spotkań ze sztuką.   Ostoja to wiekowy dom z duszą, z jego niepowtarzalnym klimatem: starymi meblami i przedmiotami, które pieczołowicie przez lata zbieraliśmy i którym podarowaliśmy tu drugie życie. Nasze siedlisko położone jest z dala od innych gospodarstw, co daje dużą swobodę i komfort wypoczynku. Tu potęga przyrody, ogrom zieleni i czyste powietrze koją nie tylko duszę, ale i ciało. Do państwa dyspozycji oddajemy przestronne pokoje
czytaj więcej
Ostoja idea to pomysł, sposób na życie.
 
Ostoja to miejsce, które łączy nasze pasje: zamiłowanie do przyrody i piękna. Piękna odkrywanego w prostych zjawiskach, rzeczach, przedmiotach - w ich kształtach, kolorach, fakturach...
Ostoja to także miejsce warsztatów artystycznych, plenerów i spotkań ze sztuką.
 
Ostoja to wiekowy dom z duszą, z jego niepowtarzalnym klimatem: starymi meblami i przedmiotami, które pieczołowicie przez lata zbieraliśmy i którym podarowaliśmy tu drugie życie.
Nasze siedlisko położone jest z dala od innych gospodarstw, co daje dużą swobodę i komfort wypoczynku. Tu potęga przyrody, ogrom zieleni i czyste powietrze koją nie tylko duszę, ale i ciało.
Do państwa dyspozycji oddajemy przestronne pokoje gościnne z łazienkami, które sami zaprojektowaliśmy i urządziliśmy, mając na uwadze zarówno doznania estetyczne jak i wygodę.
 
Naszym gościom oferujemy 5 przytulnych, nietuzinkowych pokoi:
  •     dwa duże pokoje 3 osobowe z łazienkami,
  •     pokój z kominkiem i przynależną do niego łazienką,
  •     2 pokoje 2 osobowe ze wspólną łazienką.
Na życzenie gości przygotowujemy śniadanie i obiadokolację. Proponujemy smaczne posiłki na bazie ekologicznych warzyw i owoców pochodzących z przydomowego ogrodu.??
 
Do dyspozycji gości jest lodówka, czajnik elektryczny, naczynia.
Rezerwacja pokoi wiąże się z przedpłatą za pobyt w wys. 30% kwoty za cały pobyt w naszym domu.
   
Serdecznie zapraszamy!
zwiń

Zobacz również