WILLA ARCHITEKT

Od 38 zł

Karpacz
ul. Podleśna 3
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszej Willi Architekt! Nasz obiekt położony jest w samym sercu Karkonoszy i jest dostępny cały rok do Waszej dyspozycji. Mamy dla Was komfortowe, przytulne pokoje, które wyposażone są: - łazienka - łóżko - tv Znajduję się ogólnodostępna kuchnia, z której każdy z Was może śmiało skorzystać. Cały teren naszej Wilii jest ogrodzony i znajdują się na nim miejsca parkingowe i piękny duży ogród oraz plac zabaw dla najmłodszych. Naszym atutem jest wyjątkowe położenie na malowniczym wzgórzu, który graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym, co gwarantuje naszym gościom piękne widoki!
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do naszej Willi Architekt!
Nasz obiekt położony jest w samym sercu Karkonoszy i jest dostępny cały rok do Waszej dyspozycji. Mamy dla Was komfortowe, przytulne pokoje, które wyposażone są:
- łazienka
- łóżko
- tv
Znajduję się ogólnodostępna kuchnia, z której każdy z Was może śmiało skorzystać. Cały teren naszej Wilii jest ogrodzony i znajdują się na nim miejsca parkingowe i piękny duży ogród oraz plac zabaw dla najmłodszych. Naszym atutem jest wyjątkowe położenie na malowniczym wzgórzu, który graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym, co gwarantuje naszym gościom piękne widoki!

zwiń

Zobacz również